27-30 қараша күндері Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Бакалавриат және магистратура білім бағдарламаларын қалыптастыру, жаңарту және жетілдіру» тақырыбындағы оқыту семинары өтуде.  Оқыту семинарына Атырау және Батыс Қазақстан өңірлеріндегі жоғары оқу орны профессор-оқытушылары қатысуда.

Семинардың алғашқы күнінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Оқу ісі жөніндегі проректоры Жарасова Гүлжан Сағидоллақызы «Білім берудің заманауи парадигмасы» туралы және Асхат Ералыұлы «Білім беру бағдарламаларын жобалау» тақырыбында баяндама жасады. Баяндамаларды төмендегі сілтемеден көре аласыздар.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 41

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 44

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 135

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 231

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.