27-30 қараша күндері Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Бакалавриат және магистратура білім бағдарламаларын қалыптастыру, жаңарту және жетілдіру» тақырыбындағы оқыту семинары өтуде.  Оқыту семинарына Атырау және Батыс Қазақстан өңірлеріндегі жоғары оқу орны профессор-оқытушылары қатысуда.

Семинардың алғашқы күнінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Оқу ісі жөніндегі проректоры Жарасова Гүлжан Сағидоллақызы «Білім берудің заманауи парадигмасы» туралы және Асхат Ералыұлы «Білім беру бағдарламаларын жобалау» тақырыбында баяндама жасады. Баяндамаларды төмендегі сілтемеден көре аласыздар.

«Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық»

13 Дек 2019 14

Елбасының «Рухани жаңғыру» мақаласының «100 жаңа оқулық» жобасы аясында бірқатар шетел авторларының еңбектерінің ана тілімізге аударылды. Соған орай бүгін университетімізде көптілді білім беру факультетінің қазақ тілі мен әдебиеті мамандығының 1 курс студенттерінің қатысуымен философия ғылымдарының докторы, профессор Ө.Қ.Бекежанның ұйымдастыруымен «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» тақырыбында ашық сабағы өтті.

Тәуелсіздік күнінде ұстаздар ұлығыланды

13 Дек 2019 22

Бүгін университетімізде Тәуелсіздік күніне арналған «Тұғыры биік – Тәуелсіздік!» атты салтанатты жиын өтті.

Ілья Жақанов "Отан" орденімен марапатталды

12 Дек 2019 36

Тәуелсіздік күні қарсаңында бірқатар азамат мемлекеттік наградалармен марапатталды, - деп хабарлайды Tengrinews.kz тілшісі Ақорда сайтына сілтеме жасап.

Парасаттылық мектебі ашылды

12 Дек 2019 39

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасы Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігі Атырау облысы департаментінің тапсырмасымен «Педагогика» кафедра-лабораториясының ұйымдастыруымен «Парасаттылық мектебі» ашылды.

«Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама»

12 Дек 2019 62

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында белгілі тарихшы, тарих ғылымдарының докторы, профессор Алдар Сарсенұлы Сарсеновтың 70 жас мерейтойына орай «Қазақстанның аграрлық тарихының мәселелері: дәстүр, тәжірибе, әдіснама» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференция өтті.