27-30 қараша күндері Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Бакалавриат және магистратура білім бағдарламаларын қалыптастыру, жаңарту және жетілдіру» тақырыбындағы оқыту семинары өтуде.  Оқыту семинарына Атырау және Батыс Қазақстан өңірлеріндегі жоғары оқу орны профессор-оқытушылары қатысуда.

Семинардың алғашқы күнінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Оқу ісі жөніндегі проректоры Жарасова Гүлжан Сағидоллақызы «Білім берудің заманауи парадигмасы» туралы және Асхат Ералыұлы «Білім беру бағдарламаларын жобалау» тақырыбында баяндама жасады. Баяндамаларды төмендегі сілтемеден көре аласыздар.

Үміткерлер арасында дебат өтті

26 Сен 2022 26

Тәлімгерлік жоба тұжырымдамасы өз жұмысын бастады

26 Сен 2022 44