Орақ Алиевпен кездесу

2018 жылдың 9 қарашасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Экономика және құқық факультеті, Экономика кафедрасының ұйымдастыруымен  ҚР  академиясының академигі, «Тұран» білім беру корпорациясының вице-президенті, экономика ғылымдарының докторы, Ақтөбе Мемлекеттік университетінің құрметті профессоры, М.В.Ломоносов атындағы Мәскеу Мемлекеттік университетінің  философия- экономикалық ғылыми жиналысының мүшесі, профессор Алиев Орақ Жолмырзаұлымен кездесу  өткізілді.

Орақ Жолмырзаұлының еңбек жолы туралы профессор, а.ш.ғ.д. Таубаев Бақтыбек Жұбандықұлы әңгіме өрбітіп, оның ғылыми зерттеу еңбектері туралы бірқатар мәліметтермен таныстырып өтті. Кездесу барысында Орақ Жолмырзаұлы жоғары оқу орнының қабырғасында өткен студенттік кездері туралы айтып, ғылым жолындағы жасаған еңбектері туралы өмірлік тәжірибелерімен бөлісті.

Студенттер ғылыми еңбек жолындағы зерттелген өзекті мәселелер төңірегінде және де қазіргі қалыптасқан әлеуметтік-экономикалық мәселелер төңірегінде сұрақтар қойып, пікірлер алысты. Кездесу соңында профессор Орақ Жолмырзаұлына ғылым жолының дамуына зор үлес қосқан игілікті істері үшін Алғыс хат табысталды.

Профессор Орақ Жолмырзаұлы университет профессор – оқытушылар құрамы мен студенттерге ғылым жолынағы игілікті істеріне зор тілектестік айтылып, ілтипат білдірген баршаға өз ризашылығын білдірді.