Ата аманаты

Кеңес Одағының батыры, жазушы Бауыржан Момышұлының келіні Зейнеп Ахметова апайымыз Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің акт залында оқытушы-профессорлар мен қызметкерлері және студенттерімен кездесті.

Тал бесіктен басталатын қазақ халқының салт-дәстүрі мен әдет-ғұрпы туралы өскелең жас ұрпақтарға ұлықтап, ата аманатын көркем түрде жеткізіп келе жатқан Зейнеп апаймен кездесуді асыға күткендей, университет акт залында ине шаншар бос орын болмады.

Халық қаһарманы, даңқты қолбасшы, қазақтың көрнекті жазушысы Бауыржан Момышұлының келіні, даңқты атамыздың тұяғы, заманымыздың көрнекті жазушысы болған Бақытжан ағамыздың адал жары Зейнеп апай зерделі әңгімелері мен тәрбиеге толы естеліктерін тәуелсіз еліміздің жас ұрпақтарына әдемі жеткізе білді және залдан қойылған әр сұраққа жауап беріп отырды.

Әдемі кештің соңы университет ректоры атынан алғыс хаты табысталып, университет «Қыз Жібек» қыздар клубы атынан сыйлықтар табысталды. Атырау облысы әкімінің атынан Нұрсауле Сайлауқызы иығына шапан кигізіп, әкімшіліктің атынан ат мінгізді. Әсерлі кездесуде Зейнеп апайдың кітаптарын алып, апаймен фотоға түсу сәті әр қатысушыға ерекше көңіл күй сыйлағандай еді.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 3

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 25

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 30

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 50

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.