Ата аманаты

Кеңес Одағының батыры, жазушы Бауыржан Момышұлының келіні Зейнеп Ахметова апайымыз Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің акт залында оқытушы-профессорлар мен қызметкерлері және студенттерімен кездесті.

Тал бесіктен басталатын қазақ халқының салт-дәстүрі мен әдет-ғұрпы туралы өскелең жас ұрпақтарға ұлықтап, ата аманатын көркем түрде жеткізіп келе жатқан Зейнеп апаймен кездесуді асыға күткендей, университет акт залында ине шаншар бос орын болмады.

Халық қаһарманы, даңқты қолбасшы, қазақтың көрнекті жазушысы Бауыржан Момышұлының келіні, даңқты атамыздың тұяғы, заманымыздың көрнекті жазушысы болған Бақытжан ағамыздың адал жары Зейнеп апай зерделі әңгімелері мен тәрбиеге толы естеліктерін тәуелсіз еліміздің жас ұрпақтарына әдемі жеткізе білді және залдан қойылған әр сұраққа жауап беріп отырды.

Әдемі кештің соңы университет ректоры атынан алғыс хаты табысталып, университет «Қыз Жібек» қыздар клубы атынан сыйлықтар табысталды. Атырау облысы әкімінің атынан Нұрсауле Сайлауқызы иығына шапан кигізіп, әкімшіліктің атынан ат мінгізді. Әсерлі кездесуде Зейнеп апайдың кітаптарын алып, апаймен фотоға түсу сәті әр қатысушыға ерекше көңіл күй сыйлағандай еді.

АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

18 Окт 2019 75

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 42

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 41

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 28

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 40

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.