Үздік жобалар байқауының жеңімпаздары атанды

Қазақстан халқы Ассамблеясы Атырау облыстық филиалында өткен Президент Н.Назарбаевтың қоғамдық келісім мен жалпыұлттық бірліктің қазақстандық моделіне арналған үздік ғылыми жобалар конкурсының облыстық кезеңінің қорытындысында Атырау университетінің бір топ ғалымдары мен магистранттары жеңімпаз атанды.

Байқауды Атырау облысы әкімі аппаратының «Қоғамдық келісім» КММ ұйымдастырған болатын. 16 қарашада өткен марапаттау рәсімінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының ұстаздары тарих ғылымдарының кандидаты Нағима Сармурзина I дәрежелі, педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент Шахман Нағымұлы және тарих ғылымдарының докторы Сейфулла Сапанов II дәрежелі, ал жас ғалымдар арасындағы байқауда тарих магистрі Амангелді Жұмабаев және 6М011400-тарих мамандығының 2-курс магистранты Әділбек Өмірзақов II дәрежелі дипломдармен марапатталды. Жеңімпаздарға ақшалай сыйлықтар мен арнайы Алғыс хаттар табысталды.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 6

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 25

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 30

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 50

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.