Үздік жобалар байқауының жеңімпаздары атанды

Қазақстан халқы Ассамблеясы Атырау облыстық филиалында өткен Президент Н.Назарбаевтың қоғамдық келісім мен жалпыұлттық бірліктің қазақстандық моделіне арналған үздік ғылыми жобалар конкурсының облыстық кезеңінің қорытындысында Атырау университетінің бір топ ғалымдары мен магистранттары жеңімпаз атанды.

Байқауды Атырау облысы әкімі аппаратының «Қоғамдық келісім» КММ ұйымдастырған болатын. 16 қарашада өткен марапаттау рәсімінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының ұстаздары тарих ғылымдарының кандидаты Нағима Сармурзина I дәрежелі, педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент Шахман Нағымұлы және тарих ғылымдарының докторы Сейфулла Сапанов II дәрежелі, ал жас ғалымдар арасындағы байқауда тарих магистрі Амангелді Жұмабаев және 6М011400-тарих мамандығының 2-курс магистранты Әділбек Өмірзақов II дәрежелі дипломдармен марапатталды. Жеңімпаздарға ақшалай сыйлықтар мен арнайы Алғыс хаттар табысталды.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 11

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 31

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 18

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 18

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 23

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.