Үздік жобалар байқауының жеңімпаздары атанды

Қазақстан халқы Ассамблеясы Атырау облыстық филиалында өткен Президент Н.Назарбаевтың қоғамдық келісім мен жалпыұлттық бірліктің қазақстандық моделіне арналған үздік ғылыми жобалар конкурсының облыстық кезеңінің қорытындысында Атырау университетінің бір топ ғалымдары мен магистранттары жеңімпаз атанды.

Байқауды Атырау облысы әкімі аппаратының «Қоғамдық келісім» КММ ұйымдастырған болатын. 16 қарашада өткен марапаттау рәсімінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының ұстаздары тарих ғылымдарының кандидаты Нағима Сармурзина I дәрежелі, педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент Шахман Нағымұлы және тарих ғылымдарының докторы Сейфулла Сапанов II дәрежелі, ал жас ғалымдар арасындағы байқауда тарих магистрі Амангелді Жұмабаев және 6М011400-тарих мамандығының 2-курс магистранты Әділбек Өмірзақов II дәрежелі дипломдармен марапатталды. Жеңімпаздарға ақшалай сыйлықтар мен арнайы Алғыс хаттар табысталды.

АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

18 Окт 2019 70

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 41

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 38

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 27

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 40

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.