Жаһандану дәуіріндегі күй өнерінің насихатталуы

Атырау университеті Музыка және өнер кафедрасында "Жаһандану дәуіріндегі күй өнерінің дамуы мен насихатталуы" тақырыбында ғылыми семинар ұйымдастырылды.

"Музыка және өнер" кафедрасының студенттері мен оқытушыларына,  сондай-ақ Атырау қаласының саз мектептері мен музыка пәні оқытушылары қатысқан аталмыш семинарды Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі М.Әуезов атындағы әдебиет және өнер институтының жетекші ғылыми қызметкері, өнертану кандидаты, "Музыкатану" бөлімінің меңгерушісі Айнұр Қазтуғанова өткізді. «Рухани жаңғыру» бағдарламасында атап өтілген «Жаһандағы заманауи қазақстандық мәдениет» жобасын іске асыру бағытында маңызды мәліметтер берген бұл семинарда қазіргі кезде халқымыздың дәстүрлі өнерін насихаттауда маңызды іс-шара болды.

«Студенттік өмір-қызықты көңіл»

19 Ноя 2019 7

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 17-қараша студенттер күніне орай  көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен «Студенттік өмір-қызықты көңіл» атты мерекелік шара өтті.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 36

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.

«Әділеттілік –заң қағидалары» тақырыбында дөңгелек үстел ұйымдастырылды

15 Ноя 2019 6

14-ші қараша күні №4 оқу корпусында орналасқан «Экономика және құқық» факультетінің оқу залында, Азаматтық құқықтық пәндер кафедрасының оқытушылары және 2 курс студенттері арасында «Әділеттілік –заң қағидалары» тақырыбында дөңгелек үстел ұйымдастырылды.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 94

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 172

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.