Жаһандану дәуіріндегі күй өнерінің насихатталуы

Атырау университеті Музыка және өнер кафедрасында "Жаһандану дәуіріндегі күй өнерінің дамуы мен насихатталуы" тақырыбында ғылыми семинар ұйымдастырылды.

"Музыка және өнер" кафедрасының студенттері мен оқытушыларына,  сондай-ақ Атырау қаласының саз мектептері мен музыка пәні оқытушылары қатысқан аталмыш семинарды Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі М.Әуезов атындағы әдебиет және өнер институтының жетекші ғылыми қызметкері, өнертану кандидаты, "Музыкатану" бөлімінің меңгерушісі Айнұр Қазтуғанова өткізді. «Рухани жаңғыру» бағдарламасында атап өтілген «Жаһандағы заманауи қазақстандық мәдениет» жобасын іске асыру бағытында маңызды мәліметтер берген бұл семинарда қазіргі кезде халқымыздың дәстүрлі өнерін насихаттауда маңызды іс-шара болды.

Бүгін «НұрОтан» партиясының хатшысы -ҒабидоллаАбдоллаұлы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды

12 Сен 2019 21

Партия хатшысы алдымен оқу орнымен танысып, жастармен кездесу өткізді. Мұнда Президент Жолдауы жайында әңгімелер өріліп, Жолдауды іске асыру жолдары тілге тиек етілді. Жастармен кездесуде ашық әңгіме жүргізген Ғабидолла Абдоллаұлы жатақхана мәселесін де сөз етті. Студенттердің жатын орындарымен танысып, мән-жайды білген партия хатшысы өз сөзін былайша өрбітті.

Жолдауды талдау

12 Сен 2019 34

ҚазақстанРеспубликасының Президенті Қ.К. Тоқаевтың «Сындарлы қоғамдық диалог – қазақстанның тұрақтылығы мен өркендеуінің негізі» – атты Қазақстан халқына Жолдауы 5 қыркүйек күні Атырау қаласының халыққа көмек көрсету орталығында  талқыланды.

Бизнеске бастар жол

12 Сен 2019 14

Бүгін университетімізде  Қазақстан Республикасы Қоғамдық даму министрлігінің мемлекеттік тапсырмасы шеңберінде «Жастар» ғылыми-зерттеу орталығы  «Мемлекеттік бағдарламалар арқылы жастарға кәсіпкерлікті қалай ашып, дамытуға болады» тақырыбында вебинар өткізді.