Тілдік емес мамандықтардың студенттеріне музыкалық шайқас

2018 жылдың 5 қарашасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде тілдік емес мамандықтардың студенттеріне музыкалық шайқас өткізілді.

Конкурсқа қатысушылар үш раундта ағылшын тілінде үш ән орындады: сүйікті ән, барлығы үшін ән, таңғажайып ән. Конкурсқа химия / биология (қазақ), химия / биология (орыс), дефектология (орыс) математика және физика (қазақ), психология (орыс), Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету (қазақ және орыс). Жеңімпаздар «Есептеу техникасы және бағдарламалық қамтамасыз ету» (орыс) мамандығының бірінші курс студенттері болды.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 40

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 43

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 133

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 230

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.