Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев университетімізде

Бүгін 12 қараша күні Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев Амангелдіұлы Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

Университет ректоры Абзал Ахатұлы Арын Амангелдіұлын заманауи үлгіде жасақталған Ispace және English Only Space оқу кешендері жұмыстарымен таныстырды. Жоғары оқу орны жаңалықтары жайында кеңінен ақпарат берді. Атырау мемлекеттік университеті базасында орналасқан Британдық Кеңестің қызметін көрсетіп, «I-SEED: Инновация - әлеуметтік кәсіпкерлік және білім беру» жобасы туралы түсінік берді. Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев өз кезегінде жетекші жоғары оқу орнында жасалып жатырған жұмыстарын көріп, ерекше таңданысын білдірді.

Арайлым БАҒЫТЖАН

Батыс өлке тарихының тағылымды беттері

12 Дек 2018 9

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің №1 студенттер үйінде ерекше кітаптың  тұсаукесер рәсімі өтті. Атырау өңірінде білім саласы тарихын және жазықсыз қудаланған мұғалімдер тағдырын зерттеумен танымал тарихшы-ұстаз Шахман Нағымұлының жаңа кітабы оқырмандарына жол тартты.

«Тұлпар мініп, ту алған»

12 Дек 2018 31

«Тұлпар мініп, ту алған» ұлттық   жобасы  аясында  «Алпамыс  батыр» жырын жатқа   оқу эстафетасына  Х. Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университеті  де ат салысуда. Оқу эстафетасын алғаш болып Көптілді білім беру факультеті бастады.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 12

"Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 29

"НұрОтан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Science Café кезекті отырысы

7 Дек 2018 42

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.