Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев университетімізде

Бүгін 12 қараша күні Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев Амангелдіұлы Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

Университет ректоры Абзал Ахатұлы Арын Амангелдіұлын заманауи үлгіде жасақталған Ispace және English Only Space оқу кешендері жұмыстарымен таныстырды. Жоғары оқу орны жаңалықтары жайында кеңінен ақпарат берді. Атырау мемлекеттік университеті базасында орналасқан Британдық Кеңестің қызметін көрсетіп, «I-SEED: Инновация - әлеуметтік кәсіпкерлік және білім беру» жобасы туралы түсінік берді. Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев өз кезегінде жетекші жоғары оқу орнында жасалып жатырған жұмыстарын көріп, ерекше таңданысын білдірді.

Арайлым БАҒЫТЖАН