ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТАҒА 25 ЖЫЛ

Ұлттық валюта – еліміздің даму көзі, әлемдік деңгейге теңелудің алғашқы факторларының бірі. Ол барлық уақытта тәуелсіздігімізді қамтамасыз етеді.

Қазақстан Республикасы үшін мән-маңызы жағынан беделі жоғары бір күн бар. Ол - ұлттық Валютамыз теңгенің айналымға енген күні. Осы атаулы күні Қаржы және есеп кафедрасының профессор-оқытушылар құрамы және студенттері банк өкілдерімен кездесу ұйымдастырды. Атаулы шараға «Bank RBK» АҚ АФ –ның директоры Г.Н.Сагиденова, «Банк ЦентрКредит» АҚ АФ-ның директорының орынбасары А.К.Кешибаева, «Сбербанк» АҚ АФ-ның директорының орынбасары А.Б.Сисенгалиева, «Fortebank» АҚ АФ-ның бас бухгалтері Л.А.Кенжиева, «Цеснабанк» АҚ АФ-ның операциялық бөлім басшысы Э.М.Елеубаева қатысты. Қаржы және есеп кафедрасының студенттері ұлттық теңгеміздің пайда болу тарихы, тыңдаушылардың ұлттық мақтаныш сезімін тәрбиелеу мақсатында теңгенің құндылығы туралы айтып өтті. Сөз соңында Қаржы және есеп кафедрасының меңгерушісі, э.ғ.к. Э.М.Адиетова: «Ұлттық теңгені ұлттық құндылық ретінде бағалап, егемендігіміздің айрықша белгісі ретінде – мақтаныш сезімімізді жүрегімізге ұялата білуіміз – бәріміз үшін парыз деп санаймын» деп, мерекелік шараны аяқтады.

ҚР Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы университетімізде

20 Фев 2019 3

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы Қалетаевтың қатысуымен кездесу өтті.

Х.Табылдиевтың «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсауы кесілді

18 Фев 2019 52

Өткен жұмада Ғ.Сланов атындағы Атырау облыстық ғылыми әмбебап кітапханасында "Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанындағы Саясаттанушылар орталығы және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұйымдастыруымен профессор Хисмет Табылдиевтың  «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсаукесеріне арналған ғылыми семинар өтті.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 44

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 56

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 67

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.