ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТАҒА 25 ЖЫЛ

Ұлттық валюта – еліміздің даму көзі, әлемдік деңгейге теңелудің алғашқы факторларының бірі. Ол барлық уақытта тәуелсіздігімізді қамтамасыз етеді.

Қазақстан Республикасы үшін мән-маңызы жағынан беделі жоғары бір күн бар. Ол - ұлттық Валютамыз теңгенің айналымға енген күні. Осы атаулы күні Қаржы және есеп кафедрасының профессор-оқытушылар құрамы және студенттері банк өкілдерімен кездесу ұйымдастырды. Атаулы шараға «Bank RBK» АҚ АФ –ның директоры Г.Н.Сагиденова, «Банк ЦентрКредит» АҚ АФ-ның директорының орынбасары А.К.Кешибаева, «Сбербанк» АҚ АФ-ның директорының орынбасары А.Б.Сисенгалиева, «Fortebank» АҚ АФ-ның бас бухгалтері Л.А.Кенжиева, «Цеснабанк» АҚ АФ-ның операциялық бөлім басшысы Э.М.Елеубаева қатысты. Қаржы және есеп кафедрасының студенттері ұлттық теңгеміздің пайда болу тарихы, тыңдаушылардың ұлттық мақтаныш сезімін тәрбиелеу мақсатында теңгенің құндылығы туралы айтып өтті. Сөз соңында Қаржы және есеп кафедрасының меңгерушісі, э.ғ.к. Э.М.Адиетова: «Ұлттық теңгені ұлттық құндылық ретінде бағалап, егемендігіміздің айрықша белгісі ретінде – мақтаныш сезімімізді жүрегімізге ұялата білуіміз – бәріміз үшін парыз деп санаймын» деп, мерекелік шараны аяқтады.

70 жылдық қарсаңындағы жүздесу

20 Ноя 2019 4

Бүгін университетімізде Аманкелді Кеңшілікұлы бастаған бірқатар өнер қайраткерлері қонақта болды. Айта кетейік, өңірімізде   RAHYMZHAN FEST атты Рахымжан Отарбаевтың ІІІ республикалық театр фестивалі өтуде. Фестивальге келген қонақтар Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне арнайы ат басын бұрып, профессор-оқытушылармен, студенттермен кездесті. Аталмыш кездесу  қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа - 70 тұлғамен кездесу» шарасы аясында өтті.

Жаңашыл оқытушы

20 Ноя 2019 4

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті «Бейнелеу өнер  және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр Эльмира Жұмабаева әрқашан ізденгіштігімен, жаңа форматтағы сабақтар өткізуімен студенттер алдында беделге ие болған ұстаз.

Ирак Қасымұлымен кездесу өтті

20 Ноя 2019 8

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қара шаңырағымыздың 70 жылдығына орай  «70 жылдыққа -70 тұлғамен кездесу» аясында  ҚР Еңбек сіңірген заңгері, «Құрмет» орденінің иегері Елекеев Ирак Қасымұлымен кездесу  өтті. Кездесуге университетіміздің профессор-оқытушылары мен құқықтану мамандығында білім алушы студенттер қатысты.

«Студенттік өмір-қызықты көңіл»

19 Ноя 2019 16

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде 17-қараша студенттер күніне орай  көптілді білім беру факультетінің ұйымдастыруымен «Студенттік өмір-қызықты көңіл» атты мерекелік шара өтті.

Жазушы Ақжанов Жан Мұхарабұлымен кездесу өтті

18 Ноя 2019 46

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне жазушы Ақжанов Жан  Мұхарабұлы келіп, студенттермен кездесті.