«Нұр Отан» партиясы хатшысы университетімізде болды

Кеше «Нұр Отан» партиясының хатшысы Қаныбек Жұмашев және «Нұр Отан» Атырау облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасары Нұрлыбек Ожаев Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі саналатын университетіміздің ректоры Абзал Ахатұлы қонақтарға Тұлғалар аллеясын көрсетіп, университет базасында ашылған IT орталықты таныстырды. Мамандар «Нұр Отан» партиясының хатшысы Қаныбек Бекболатұлына орталықтың жұмысы туралы мағлұмат беріп, «Цифрлы Қазақстан» бағдарламасы аясында қолға алынған игі бастамаға кез-келген адам қатыса алады. Бүгінде арнайы мамандар келушілерге ақпараттық сауаттылық негізінде дәріс беріп, бағдарламалау жүйесінің қыр-сырын үйретуде. Аталған орталықты тәмамдағандар, арнайы сертификатқа ие болып, өз мекемесінде дәріс жүргізуіне мүмкіндік алады» деді.
Өз кезегінде Қаныбек Бекболатұлы Елбасының партия мүшелері алдына қойып отырған міндеттері мен мақсаттарын айтып, бүгінгі таңда саяси, экономикалық, рухани жаңғырудағы партия мүшелерінің белсенділігін атап өтіп, егемен еліміздің жарқын болашағы үшін бәсекеге қабілетті мамандар дайындау - бүгінгі күннің басты талабы екендігін тілге тиек етті.

Арайлым БАҒЫТЖАН

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 13

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 17

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.

Әбіш Кекілбаев туралы айшықты ойлар

15 Ноя 2019 16

Қазақстанның Еңбек Ері, Қазақстанның халық жазушысы, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сыйлығының иегері, қазақ әдебиетінің классигі, көрнекті мемлекет және қоғам қайраткері Әбіш Кекілбаев туралы білмейтін қазақ кемде-кем. Бүгін назарларыңызға жазушы туралы «Әбіш Кекілбаев – замана заңғары, сөз зергері» атты республикалық ғылыми-практикалық конференцияда  айтылған орамды ойлар топтамасын ұсынамыз.

Ирандық профессор университетімізде

15 Ноя 2019 5

Шетелдік ғалымдарды шақыру бағдарламасы аясында 6 қарашадан бастап бізде қонақта Тарбиат Модарес университетінің (Тегеран қ.) қауымдастырылған профессоры Давуд Седигизаде (Davoud Sedigizadeh) - жасанды интеллект және машиналық оқыту саласындағы белгілі ғалым жұмысын бастады.

Ғылыми-практикалық дөңгелек үстел өтті

15 Ноя 2019 6

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерейтойын қарсы алу алдында «Университетіміздің 70 жылдығына – 70 қадам» бағдарламасы аясында түрлі жұмыстар жалғасын табуда.