«Нұр Отан» партиясы хатшысы университетімізде болды

Кеше «Нұр Отан» партиясының хатшысы Қаныбек Жұмашев және «Нұр Отан» Атырау облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасары Нұрлыбек Ожаев Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі саналатын университетіміздің ректоры Абзал Ахатұлы қонақтарға Тұлғалар аллеясын көрсетіп, университет базасында ашылған IT орталықты таныстырды. Мамандар «Нұр Отан» партиясының хатшысы Қаныбек Бекболатұлына орталықтың жұмысы туралы мағлұмат беріп, «Цифрлы Қазақстан» бағдарламасы аясында қолға алынған игі бастамаға кез-келген адам қатыса алады. Бүгінде арнайы мамандар келушілерге ақпараттық сауаттылық негізінде дәріс беріп, бағдарламалау жүйесінің қыр-сырын үйретуде. Аталған орталықты тәмамдағандар, арнайы сертификатқа ие болып, өз мекемесінде дәріс жүргізуіне мүмкіндік алады» деді.
Өз кезегінде Қаныбек Бекболатұлы Елбасының партия мүшелері алдына қойып отырған міндеттері мен мақсаттарын айтып, бүгінгі таңда саяси, экономикалық, рухани жаңғырудағы партия мүшелерінің белсенділігін атап өтіп, егемен еліміздің жарқын болашағы үшін бәсекеге қабілетті мамандар дайындау - бүгінгі күннің басты талабы екендігін тілге тиек етті.

Арайлым БАҒЫТЖАН

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 6

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 84

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 95

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 98

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 87

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.