«Нұр Отан» партиясы хатшысы университетімізде болды

Кеше «Нұр Отан» партиясының хатшысы Қаныбек Жұмашев және «Нұр Отан» Атырау облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасары Нұрлыбек Ожаев Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі саналатын университетіміздің ректоры Абзал Ахатұлы қонақтарға Тұлғалар аллеясын көрсетіп, университет базасында ашылған IT орталықты таныстырды. Мамандар «Нұр Отан» партиясының хатшысы Қаныбек Бекболатұлына орталықтың жұмысы туралы мағлұмат беріп, «Цифрлы Қазақстан» бағдарламасы аясында қолға алынған игі бастамаға кез-келген адам қатыса алады. Бүгінде арнайы мамандар келушілерге ақпараттық сауаттылық негізінде дәріс беріп, бағдарламалау жүйесінің қыр-сырын үйретуде. Аталған орталықты тәмамдағандар, арнайы сертификатқа ие болып, өз мекемесінде дәріс жүргізуіне мүмкіндік алады» деді.
Өз кезегінде Қаныбек Бекболатұлы Елбасының партия мүшелері алдына қойып отырған міндеттері мен мақсаттарын айтып, бүгінгі таңда саяси, экономикалық, рухани жаңғырудағы партия мүшелерінің белсенділігін атап өтіп, егемен еліміздің жарқын болашағы үшін бәсекеге қабілетті мамандар дайындау - бүгінгі күннің басты талабы екендігін тілге тиек етті.

Арайлым БАҒЫТЖАН

18 Апр 2019 18

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 59

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.

ЖАҢА КІТАПТАРДЫҢ ТҰСАУКЕСЕРІ ӨТТІ

17 Апр 2019 51

Бүгін,17 сәуірде университеттің Ғылыми кеңес залында «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Туған жер» және «Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобалары төңірегіндегі жаңа басылымдармен таныстыруға арналған дөңгелек үстел өткізілді.

Кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел

17 Апр 2019 40

Кеше Атырау өңірлік «Рухани жаңғыру» жобалық кеңсесінің сарапшылар кеңесінің қатысуымен кезектен тыс президент сайлауы жөнінде дөңгелек үстел өтті.

«Алма тарату» акциясы өтті

17 Апр 2019 43

Х.Досмухамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  студенттердің ұйымдастыруымен «Ұлы даланың жеті қыры» бағдарламалық мақаласын насихаттау, Қазақстан алманың «тарихи отаны» екендігін дәріптеу мақсатында «Алма тарату» акциясы өтті.