Анкара университетінің профессоры дәрістер оқуда

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің тарих мамандығы студенттері мен магистранттарына Түркияның Анкара университетінің профессоры Абдуллах Гүндогду өзінің дәрістерін оқуда.

«Шақырылған профессор» бағдарламасымен келген шетелдік ғалым 16 қазаннан бастап гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінде білім алып жүрген болашақ тарихшыларға арнап «Шығыс Еуропа тарихына далалық тайпалардың әсері» пәні бойынша дәрістер курсын бастады. Сонымен қатар Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының тарихшы ғалымдарымен кездесіп, өзінің және қазақстандық тарихшылардың зерттеу бағыттары бойынша кездесу өткізді. Кездесудің барысында тарихи тақырыптар талқыға түсіп, бірлескен зерттеу жұмыстарын жүргізуге арналған бағыттарды анықтады.