Облыстық олимпиададан бас жүлде

5В050119 Шет тілі; екі шет тілі мамандығының 3 курс студенті   Мадлен – Нильда Ерсайнова  қазақ, орыс, ағылшын тілін жетік меңгерген жастардың арасындағы “Тілдарын” облыстық олимпиадасында бас жүлдені жеңіп алып, республикалық олимпиадаға жолдама алды.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 51

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 49

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 101

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 142

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 232

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.