Қайсарлық лирикасы

Осындай атаумен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті конференц-залында белгілі ақын, "Алаш" әдеби сыйлығының лауреаты Қойшығұл Жылқышиевтің 70 жылдық мерейтойына арналған жиын өтті.

Кездесуге ақынды мерейтойымен құттықтап, ғалым, профессор Нәсіпқали Сейітов, ақын, филология ғылымдарының докторы Қадыр Жүсіп, философ-этнограф, ақын, түркітанушы, аудармашы Бекет Қарашин арнайы келіп, қаламгердің шығармашылығы туралы сыр шертіп, естеліктерімен бөлісті.

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті ғылым жөніндегі проректоры Саламат Идрисов сөз сөйлеп, белгілі қаламгерді мерейтойымен құттықтап, ақынның кеудесіне төсбелгі тақты.

Университет студенттері ақынның өлеңдерін оқып, жиылған жұртшылық жастардың айтысын да тамашалады.

Жиынды қорытындылаған ақын Қойшығұл Жылқышев мерейтойына арнап, шығармашылық кешін өткізген университет басшылығына ризашылығын білдіріп, жастарға өнегелі сөздерін арнады.