«Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру»

16 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Елбасымыздың Қазақстан халқына арнаған «Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру» атты Жолдауын насихаттап, түсіндіру мақсатында кездесу өтті.

Осы аталған кездесуге арнайы іс-сапармен республикалық ақпараттық топ мүшесі ҚР Сыртқы істер министрлігінің жауапты хатшысы Көшербаев Ермек Беделбайұлы келіп қатысты. Сондай-ақ Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары Шапкенов Серік Жамбылұлы мен Атырау облысының ішкі саясат басқармасының басшысы Бисенбиев Жасұлан Орақұлы қатысып, өз ойларын білдірді.

Кездесудің алғы сөзін Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары Серік Шапкенов алды.

Осы «Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру» атты Елбасымыздың Қазақстан халқына арнаған Жолдауын насихаттап, түсіндіру мақсатында өткізілген кездесуге Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің аға оқытушы профессорлары және студенттері қатынасып, өз ойларын білдірді. Кездесу еркін форматта сұрақтар қойылып, сол сұрақтарға жауап алу түрінде өтті.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 6

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 84

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 95

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 98

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 87

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.