«Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру»

16 қазан күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Елбасымыздың Қазақстан халқына арнаған «Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру» атты Жолдауын насихаттап, түсіндіру мақсатында кездесу өтті.

Осы аталған кездесуге арнайы іс-сапармен республикалық ақпараттық топ мүшесі ҚР Сыртқы істер министрлігінің жауапты хатшысы Көшербаев Ермек Беделбайұлы келіп қатысты. Сондай-ақ Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары Шапкенов Серік Жамбылұлы мен Атырау облысының ішкі саясат басқармасының басшысы Бисенбиев Жасұлан Орақұлы қатысып, өз ойларын білдірді.

Кездесудің алғы сөзін Атырау облысы әкімінің бірінші орынбасары Серік Шапкенов алды.

Осы «Қазақстандықтардың әл-ауқатының өсуі: табыс пен тұрмыс сапасын арттыру» атты Елбасымыздың Қазақстан халқына арнаған Жолдауын насихаттап, түсіндіру мақсатында өткізілген кездесуге Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің аға оқытушы профессорлары және студенттері қатынасып, өз ойларын білдірді. Кездесу еркін форматта сұрақтар қойылып, сол сұрақтарға жауап алу түрінде өтті.