ҚР «Стандарттау туралы» Заңының жобасы

2018 жылдың 12 қазан күні Халықаралық стандарттау күніне орай Физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен ҚР «Стандарттау туралы» Заңының жобасы» тақырыбында семинар өтті.

Семинарға Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің деканы тех.ғ.д., профессор Б.З.Кенжегулов, Техникалық реттеу және метрология комитетінің Атырау облысы бойынша департаментінің басшысы С.Г.Камешева, Қазақстан стандарттау және сертификаттау институты директоры Н.И.Дю, «Ұлттық сараптау және сертификаттау орталығы» АҚ Атырау филиалының директоры Н.К.Орунбаев, өндіріс мамандары, профессор-оқытушылар құрамы және 5В073200-Стандарттау және сертификаттау мамандығының студенттері қатынасты.

Семинар барысында С.Г.Камешева және Н.И.Дю баяндама жасады. ҚР «Стандарттау туралы» Заңының жаңа жобасы талқыланып, маңызды ой-пікірлер ортаға салынды. Білікті мамандар мен студенттер арасында жақсы дәрежеде байланыс орнады.

Семинар соңында Қазақстан стандарттау және сертификаттау институты Атырау облысы бойынша үздік кәсіпорындарды алғыс хатпен марапаттады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 1

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 84

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 94

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 98

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 87

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.