ҚР «Стандарттау туралы» Заңының жобасы

2018 жылдың 12 қазан күні Халықаралық стандарттау күніне орай Физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен ҚР «Стандарттау туралы» Заңының жобасы» тақырыбында семинар өтті.

Семинарға Физика, математика және ақпараттық технологиялар факультетінің деканы тех.ғ.д., профессор Б.З.Кенжегулов, Техникалық реттеу және метрология комитетінің Атырау облысы бойынша департаментінің басшысы С.Г.Камешева, Қазақстан стандарттау және сертификаттау институты директоры Н.И.Дю, «Ұлттық сараптау және сертификаттау орталығы» АҚ Атырау филиалының директоры Н.К.Орунбаев, өндіріс мамандары, профессор-оқытушылар құрамы және 5В073200-Стандарттау және сертификаттау мамандығының студенттері қатынасты.

Семинар барысында С.Г.Камешева және Н.И.Дю баяндама жасады. ҚР «Стандарттау туралы» Заңының жаңа жобасы талқыланып, маңызды ой-пікірлер ортаға салынды. Білікті мамандар мен студенттер арасында жақсы дәрежеде байланыс орнады.

Семинар соңында Қазақстан стандарттау және сертификаттау институты Атырау облысы бойынша үздік кәсіпорындарды алғыс хатпен марапаттады.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 45

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.

Әбу Насыр Әл-Фараби - 1150 жыл

16 Янв 2020 23

Шығыстың ғұлама ойшылы Әбу Насыр Әл-Фарабидің 1150 жылдық мерейтойына орай ғылыми ақпарат және сирек кездесетін әдебиеттер бөлімінде «Әл-Фараби - өркениет философы» тақырыптық әдебиеттер ұсыныс-тізімі жасалып,  «Бабалар сөзі - тәрбие көзі» кітап көрмесі ұйымдастырылды.

Андре Карстенс университетімізде

15 Янв 2020 45

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстандағы Нидерланды мемлекетінің елшілігінен келген Андре Карстенспен кездесу өтті.

Абай және ХХI ғасырдағы Қазақстан

14 Янв 2020 45

Биыл Абай Құнанбайұлының туғанына 175 жыл. Осыған орай, Ел Президенті Қасым-Жомарт Тоқаев "Абай және ХХІ ғасырдағы Қазақстан" атты ұлы ақынның мерейтойына арналған мақаласын жариялағаны  белгілі. Мемлекет басшы мақаласындағы негізгі мақсат пен бағытты атыраулық ғалымдар талқылап, ой қорытты.

Абай Құнанбайұлының 175 жылдығы

14 Янв 2020 43

Ұлы ақын, композитор, философ, саясаткер, ағартушы Абай Құнанбайұлының 175 жылдығын тойлауға арналған шаралар басталғаны баршаға мәлім.