Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жаста!

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Көптілді білім беру факультетіне қарасты «Қазақ тілі мен әдебиеті» кафедрасының аға оқытушысы Жұмазия Ғазизқызы мерейлі 60 жасқа толды.

Осы орайда ұйымдастырылған мерекелік жиынға Ж.Ғазизқызының бірге оқыған группаластары және өзінен тәлім алған бірнеше шәкірттері мен ұжымдастары қатынасты. Шара барысында ғылыми істер жөніндегі проректор С.Идрисов мырза құттықтаудың алғашқы легін университет ректорының атынан құттықтап, Алғыс хатпен марапаттады. Ақжарма ақтілектер мен қатар қазіргі тәлім алып жатырған жас буын студенттеріміз де домбыра аспабымен ән шырқап, күй тартты.

Ректорлар тарихы. 15-бөлім.

7 Авг 2019 56

2016-2019 ж.ж.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 151

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.