Бизнес-сұхбат

28 қыркүйекте Атырау облысы бойынша «Даму» Кәсіпкерлікті дамыту Қоры аймақтық филиалында «Бизнес-Фитнес» жобасы аясында  ұйымдастырылған тәжірибелі кәсіпкер, «АлиДан Медикал» ЖШС директоры, «Республикалық Медициналық Академия»  ЖШС АФ директоры,  Атырау облысы бойынша «Қазақстан Стоматологиялық Ассоциациясы» төрағасы, профессор, Рhd доктор Тишбаев Құрал Мұратұлымен бизнес сұхбаттасу кеші өтті.

Кешке аймағымыздағы белгілі кәсіпкерлер мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 5В050600 Экономика мамандығының 3 курс студенттері, Экономика кафедрасының аға оқытушылары, экономика магистрі Тлепова Г.Б., менеджмент магистрі Тажиденова А.Р., экономика ғылымдарының магистрі Курмашева С.О. қатысты.

Кеш барысында отбасылық бизнестің маңыздылығы, құру жолдары, жаңа бастаған кәсіпкердің алғашқы қиындықтары, оны шешу жолдары, шағын бизнес идеялар мен инвесторларды табу жолдары мен бизнес әлемінде трендте болу туралы мәселелер қызу талқыланды.

Даму қорының «Бизнес-Фитнес» жобасы аясында өткен кештің мақсаты – үздік техниктердің көмегі арқылы тәжірибе алмасу және оқу жоспары бойынша жүргізілетін «Кәсіпкерлік қызмет негіздері», «Бизнес жоспарлау», «Кәсіпорын қызметін жоспарлау» атты пәндерді теория мен практиканы ұштастыру.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 27

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 47

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 100

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 40

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.

Әбіш Кекілбаев туралы айшықты ойлар

15 Ноя 2019 58

Қазақстанның Еңбек Ері, Қазақстанның халық жазушысы, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сыйлығының иегері, қазақ әдебиетінің классигі, көрнекті мемлекет және қоғам қайраткері Әбіш Кекілбаев туралы білмейтін қазақ кемде-кем. Бүгін назарларыңызға жазушы туралы «Әбіш Кекілбаев – замана заңғары, сөз зергері» атты республикалық ғылыми-практикалық конференцияда  айтылған орамды ойлар топтамасын ұсынамыз.