Бизнес-сұхбат

28 қыркүйекте Атырау облысы бойынша «Даму» Кәсіпкерлікті дамыту Қоры аймақтық филиалында «Бизнес-Фитнес» жобасы аясында  ұйымдастырылған тәжірибелі кәсіпкер, «АлиДан Медикал» ЖШС директоры, «Республикалық Медициналық Академия»  ЖШС АФ директоры,  Атырау облысы бойынша «Қазақстан Стоматологиялық Ассоциациясы» төрағасы, профессор, Рhd доктор Тишбаев Құрал Мұратұлымен бизнес сұхбаттасу кеші өтті.

Кешке аймағымыздағы белгілі кәсіпкерлер мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 5В050600 Экономика мамандығының 3 курс студенттері, Экономика кафедрасының аға оқытушылары, экономика магистрі Тлепова Г.Б., менеджмент магистрі Тажиденова А.Р., экономика ғылымдарының магистрі Курмашева С.О. қатысты.

Кеш барысында отбасылық бизнестің маңыздылығы, құру жолдары, жаңа бастаған кәсіпкердің алғашқы қиындықтары, оны шешу жолдары, шағын бизнес идеялар мен инвесторларды табу жолдары мен бизнес әлемінде трендте болу туралы мәселелер қызу талқыланды.

Даму қорының «Бизнес-Фитнес» жобасы аясында өткен кештің мақсаты – үздік техниктердің көмегі арқылы тәжірибе алмасу және оқу жоспары бойынша жүргізілетін «Кәсіпкерлік қызмет негіздері», «Бизнес жоспарлау», «Кәсіпорын қызметін жоспарлау» атты пәндерді теория мен практиканы ұштастыру.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 7

"Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 20

"НұрОтан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Science Café кезекті отырысы

7 Дек 2018 37

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.

АтМУ командасы І орын алды

6 Дек 2018 111

Желтоқсанның 1-і мен 3-і аралығында Қазақстанның батыс аймақтық ұлттық студенттік лигасының 2018-19 маусымының  I туры басталды. Рүстем Тулеуов жетекшілік ететін баскетбол командасы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті командасы 3 команданы ойсырата жеңіп, 1 орынды иеленді.

Көптілді білім берудің өзекті мәселелері

6 Дек 2018 88

Қарашаның 30-ыншы жұлдызында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасы аясында «Жоғарғы оқу орындарында көптілді білім берудің өзекті мәселелері» атты аймақтық, ғылыми-тәжірбиелік конференция өткізілді.