«Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру барысында өңірлік сарапшылар кеңесінің отырысы өтті

8 қыркүйек күні  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасын іске асыру бойынша өңірлік Сарапшылар Кеңесінің отырысы өтті.

Отырысқа ҚР Қоғамдық даму министрлігінің Азаматтық қоғам істері комитетінің төрағасы Әлия Қайратқызы Галимова қатысты. Кеңесті өңірлік Сарапшылар кеңесінің төрағасы, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры, профессор А.А.Талтенов жүргізіп, алғашқы сөз кезегін өңірлік жобалық кеңсе жетекшісі О.Бимановаға жолдады. Жетекші өңірдегі жұмыстарға тоқталып, алдағы жоспарларымен бөлісті.

Сондай-ақ, Атырау облысы ішкі саясат басшысы Ж.Бисембиев сөз алып, жоспарланған жобалар мен іc-шаралардың идеялық мазмұны мен мақалаға сәйкестігіне назар аударып, пікірін білдірді, ал, «Атырау-Ақпарат» ЖШС директоры, филология ғылымдарының кандидаты Б.Әбдешов бағдарламаның жұмысын одан әрі күшейтіп, сапасын арттыруға ден қойып, кеңірек насихаттауда «бір жеңнен қол, бір жағадан бас шығарып» бірлесе жұмыс жасауға шақырды.

Жалпы, Кеңес мүшелері 2018 жылы «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында облыста жүзеге асырылып жатырған жобаларға сараптамалық баға беру мақсатында ұсыныс-пікірлерін ортаға салып, талқылады.

Отырыс соңында, кеңес мүшелері арнайы келген Азаматтық қоғам істері комитетінің төрағасы Әлия Қайратқызына алғысын айтып, ел мүддесі жолындағы ортақ жұмыстарына сәттілік тіледі.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 7

"Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 20

"НұрОтан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Science Café кезекті отырысы

7 Дек 2018 37

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.

АтМУ командасы І орын алды

6 Дек 2018 111

Желтоқсанның 1-і мен 3-і аралығында Қазақстанның батыс аймақтық ұлттық студенттік лигасының 2018-19 маусымының  I туры басталды. Рүстем Тулеуов жетекшілік ететін баскетбол командасы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті командасы 3 команданы ойсырата жеңіп, 1 орынды иеленді.

Көптілді білім берудің өзекті мәселелері

6 Дек 2018 88

Қарашаның 30-ыншы жұлдызында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасы аясында «Жоғарғы оқу орындарында көптілді білім берудің өзекті мәселелері» атты аймақтық, ғылыми-тәжірбиелік конференция өткізілді.