«Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру барысында өңірлік сарапшылар кеңесінің отырысы өтті

8 қыркүйек күні  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасын іске асыру бойынша өңірлік Сарапшылар Кеңесінің отырысы өтті.

Отырысқа ҚР Қоғамдық даму министрлігінің Азаматтық қоғам істері комитетінің төрағасы Әлия Қайратқызы Галимова қатысты. Кеңесті өңірлік Сарапшылар кеңесінің төрағасы, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры, профессор А.А.Талтенов жүргізіп, алғашқы сөз кезегін өңірлік жобалық кеңсе жетекшісі О.Бимановаға жолдады. Жетекші өңірдегі жұмыстарға тоқталып, алдағы жоспарларымен бөлісті.

Сондай-ақ, Атырау облысы ішкі саясат басшысы Ж.Бисембиев сөз алып, жоспарланған жобалар мен іc-шаралардың идеялық мазмұны мен мақалаға сәйкестігіне назар аударып, пікірін білдірді, ал, «Атырау-Ақпарат» ЖШС директоры, филология ғылымдарының кандидаты Б.Әбдешов бағдарламаның жұмысын одан әрі күшейтіп, сапасын арттыруға ден қойып, кеңірек насихаттауда «бір жеңнен қол, бір жағадан бас шығарып» бірлесе жұмыс жасауға шақырды.

Жалпы, Кеңес мүшелері 2018 жылы «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында облыста жүзеге асырылып жатырған жобаларға сараптамалық баға беру мақсатында ұсыныс-пікірлерін ортаға салып, талқылады.

Отырыс соңында, кеңес мүшелері арнайы келген Азаматтық қоғам істері комитетінің төрағасы Әлия Қайратқызына алғысын айтып, ел мүддесі жолындағы ортақ жұмыстарына сәттілік тіледі.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 11

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 31

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 19

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 18

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 23

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.