«Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру барысында өңірлік сарапшылар кеңесінің отырысы өтті

8 қыркүйек күні  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасын іске асыру бойынша өңірлік Сарапшылар Кеңесінің отырысы өтті.

Отырысқа ҚР Қоғамдық даму министрлігінің Азаматтық қоғам істері комитетінің төрағасы Әлия Қайратқызы Галимова қатысты. Кеңесті өңірлік Сарапшылар кеңесінің төрағасы, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ректоры, профессор А.А.Талтенов жүргізіп, алғашқы сөз кезегін өңірлік жобалық кеңсе жетекшісі О.Бимановаға жолдады. Жетекші өңірдегі жұмыстарға тоқталып, алдағы жоспарларымен бөлісті.

Сондай-ақ, Атырау облысы ішкі саясат басшысы Ж.Бисембиев сөз алып, жоспарланған жобалар мен іc-шаралардың идеялық мазмұны мен мақалаға сәйкестігіне назар аударып, пікірін білдірді, ал, «Атырау-Ақпарат» ЖШС директоры, филология ғылымдарының кандидаты Б.Әбдешов бағдарламаның жұмысын одан әрі күшейтіп, сапасын арттыруға ден қойып, кеңірек насихаттауда «бір жеңнен қол, бір жағадан бас шығарып» бірлесе жұмыс жасауға шақырды.

Жалпы, Кеңес мүшелері 2018 жылы «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында облыста жүзеге асырылып жатырған жобаларға сараптамалық баға беру мақсатында ұсыныс-пікірлерін ортаға салып, талқылады.

Отырыс соңында, кеңес мүшелері арнайы келген Азаматтық қоғам істері комитетінің төрағасы Әлия Қайратқызына алғысын айтып, ел мүддесі жолындағы ортақ жұмыстарына сәттілік тіледі.

ҚР Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы университетімізде

20 Фев 2019 39

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы Қалетаевтың қатысуымен кездесу өтті.

Х.Табылдиевтың «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсауы кесілді

18 Фев 2019 52

Өткен жұмада Ғ.Сланов атындағы Атырау облыстық ғылыми әмбебап кітапханасында "Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанындағы Саясаттанушылар орталығы және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұйымдастыруымен профессор Хисмет Табылдиевтың  «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсаукесеріне арналған ғылыми семинар өтті.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 45

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 56

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 67

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.