Насипхан Хусиновна – магистранттарға дәріс оқыды

Ресей Федерациясы, Қарашай-Черкесия ғылыми зерттеу институтының профессоры, филология ғылымдарының докторы Н.Х.Суюнова Атырау университетінде.

Профессор Н.Х.Суюнова 6М011700 - Қазақ тілі мен әдебиеті, 6М020500 - Филология магистранттары мен 5В020500 - Филология және 5В011700 - Қазақ тілі мен әдебиеті бакалавр мамандығы студеттеріне «Қазақ-ноғай халықтарының тарихи-мәдени ортақ құндылықтары» атты тақырыбында дәріс оқып, семинар-тренинг өткізіп, профессор-оқытушылар құрамына шеберлік сыныбын жүргізді.

ҚҰТТЫҚТАЙМЫЗ!

29 Май 2020 7

Құттықтау сазды бағдарламасының осы аптадағы шығарылымы 25 - 31 мамыр аралыгындағы дүниеге келген әріптестерімізді құттықтауға арналды.

«ӨТКЕНДІ ЕСТЕ САҚТАЙМЫЗ» атты эссе байқауы өтті

29 Май 2020 36

ХХ ғасырдағы саяси қуғын-сүргін - мыңдаған жазықсыз адамдардың қаны мен көз жасына суарылған тарихымыздың шерлі беттерінің бірі екендігі шындық.

«Ұлы даланың ұлы ақыны - Абай!»

28 Май 2020 36

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ халқының ұлы ақыны, ағартушысы Абай Құнанбайұлының 175 жылдық мерейтойына арналған тәрбиелік шара онлайн түрде өтті.

Жаңа ахуал білім және ғылым жүйесін түбегейлі реформалауды талап етеді

28 Май 2020 48

Ұлттық қоғамдық сенім кеңесінің үшінші отырысы пандемияға байланысты онлайн-форматта өтті. Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев төрағалық еткен жиында адам капиталын дамыту, білім беру, денсаулық сақтау мәселелері талқыланды.