«Ұстаз- ұлы қызмет» атты тақырыптық кеш өтті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында әскери кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен ұстаздар мерекесіне орай «Ұстаз-ұлы қызмет» атты тақырыптық кеші өтті.

Әдіскер А.Ихласованың ұйымдастыруымен өткізілген шараның негізгі мақсаты, мұғалімдер күніне орай, ұстаздар қауымына мерекелік көңіл-күй сыйлап, құттықтау.

Салтанатты кештің алғы сөзі кафедра бастығы полковник К.Бердыгалиевке берілді.

Шара барысында, студенттердің ұстаздарына арнап дайындаған «Ұстаз» және «Ұстаздарға тілек» атты бейнероликтері көрсетілді. Кештің сәнін келтірген, әскери кафедра студенті С.Еламанованың «Көңіл толқыны» күйі мен әскери кафедра студенті Б.Бақтыгереевтің «Алатау» күйі болды. Шара ортасында, әскери кафедра студенттерінің қатысуымен «Асыл мұра» атты көрініс көрсетіліп, көрермендерге керемет әсер қалдырды.

Шара соңында, «Ұстазым» әні орындалып, әскери кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұстаз- ұлы қызмет» атты тақырыптық кеші аяқталды.

ҚР Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы университетімізде

20 Фев 2019 40

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы Қалетаевтың қатысуымен кездесу өтті.

Х.Табылдиевтың «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсауы кесілді

18 Фев 2019 52

Өткен жұмада Ғ.Сланов атындағы Атырау облыстық ғылыми әмбебап кітапханасында "Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанындағы Саясаттанушылар орталығы және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұйымдастыруымен профессор Хисмет Табылдиевтың  «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсаукесеріне арналған ғылыми семинар өтті.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 45

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 56

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 67

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.