«Ұстаз- ұлы қызмет» атты тақырыптық кеш өтті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында әскери кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен ұстаздар мерекесіне орай «Ұстаз-ұлы қызмет» атты тақырыптық кеші өтті.

Әдіскер А.Ихласованың ұйымдастыруымен өткізілген шараның негізгі мақсаты, мұғалімдер күніне орай, ұстаздар қауымына мерекелік көңіл-күй сыйлап, құттықтау.

Салтанатты кештің алғы сөзі кафедра бастығы полковник К.Бердыгалиевке берілді.

Шара барысында, студенттердің ұстаздарына арнап дайындаған «Ұстаз» және «Ұстаздарға тілек» атты бейнероликтері көрсетілді. Кештің сәнін келтірген, әскери кафедра студенті С.Еламанованың «Көңіл толқыны» күйі мен әскери кафедра студенті Б.Бақтыгереевтің «Алатау» күйі болды. Шара ортасында, әскери кафедра студенттерінің қатысуымен «Асыл мұра» атты көрініс көрсетіліп, көрермендерге керемет әсер қалдырды.

Шара соңында, «Ұстазым» әні орындалып, әскери кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұстаз- ұлы қызмет» атты тақырыптық кеші аяқталды.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 44

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 83

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 123

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 54

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.

Әбіш Кекілбаев туралы айшықты ойлар

15 Ноя 2019 77

Қазақстанның Еңбек Ері, Қазақстанның халық жазушысы, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сыйлығының иегері, қазақ әдебиетінің классигі, көрнекті мемлекет және қоғам қайраткері Әбіш Кекілбаев туралы білмейтін қазақ кемде-кем. Бүгін назарларыңызға жазушы туралы «Әбіш Кекілбаев – замана заңғары, сөз зергері» атты республикалық ғылыми-практикалық конференцияда  айтылған орамды ойлар топтамасын ұсынамыз.