Университетіміз футболдан жеңімпаз!

Каспий өңірі мемлекеттері университет студенттерінің VI Универсиадасында өтіп жатқан спорттық ойындардың бірі – футбол жарысы. Бұл ойында жерлестеріміз жалпы есеппен 10 ұпай жинап, бірінші орынға шықты.

Екінші орынды Калмыкия мемлекеттік университеті 7 ұпаймен иемденсе, Баку Мемлекеттік университеті 5 ұпаймен үшінші орынға жайғасты. Жеңімпаз командалар арнайы дайындалған медальдармен және алғыс хаттармен марапатталды.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 39

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 42

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 130

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 230

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.