Университетіміз футболдан жеңімпаз!

Каспий өңірі мемлекеттері университет студенттерінің VI Универсиадасында өтіп жатқан спорттық ойындардың бірі – футбол жарысы. Бұл ойында жерлестеріміз жалпы есеппен 10 ұпай жинап, бірінші орынға шықты.

Екінші орынды Калмыкия мемлекеттік университеті 7 ұпаймен иемденсе, Баку Мемлекеттік университеті 5 ұпаймен үшінші орынға жайғасты. Жеңімпаз командалар арнайы дайындалған медальдармен және алғыс хаттармен марапатталды.

Жаңа ахуал білім және ғылым жүйесін түбегейлі реформалауды талап етеді

28 Май 2020 11

Ұлттық қоғамдық сенім кеңесінің үшінші отырысы пандемияға байланысты онлайн-форматта өтті. Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаев төрағалық еткен жиында адам капиталын дамыту, білім беру, денсаулық сақтау мәселелері талқыланды.

«Сәбилерге туған ел шуағы» атты Республикалық қайырымдылық акциясы жалғасуда

27 Май 2020 33

«Сәбилерге туған ел шуағы» атты Республикалық акция жалғасуда.

Олимпиада жеңімпаздары анықталды

26 Май 2020 31

19-22 мамыр аралығында  Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау қаласы мен Атырау облысының жалпы білім беретін мектептерінің 11-сынып оқушылары арасында биология, математика, физика, химия, география, информатика, ағылшын тілі пәндері бойынша жыл сайын өткізілетін дәстүрлі олимпиада онлайн режимде өтті.

Атырау өңірінің ардақты азаматын мерейлі жасымен құттықтаймыз!

26 Май 2020 28

Атырау облысының жайсан да, ақиық азаматтарының бірі, ел ағасы, мемлекет және қоғам қайраткері, еліміздің тәуелсіздік жылдарынан бастап экономикамыздың қалыптасуы мен осы Атырау облысының дамуына, оның көркеюіне мол үлес қосқан, Атыраудың белгілі мұнайшылар династиясының көрнекті өкілі, Равиль Тәжіғараұлы Шырдабаев мырза бұл күнде асқаралы мерейлі 80 жасқа толып отыр.