Былғары қолғап шеберлері ойынының жеңімпаздары анықталды

Каспий маңы елдері университеттері студенттерінің VI Халықаралық спорттық ойындарының аясында өткізілген былғары қолғап шеберлерінің жарысы аяқталып, жеңімпаздары анықталды.

Ерлер арасында өткізілген жарысқа 50 кг мен 100 кг салмақ арасындағы қатысушылар қатысты. Үш күнге жалғасқан жарыс аяқталып, жеңімпаздары анықталды. Атап айтар болсақ,

52 кг салмақта Атырау мемлекеттік университетінің студенті - Құрманғазы Мерей,

56 кг салмақта Ш.Есенов атындағы мемлекеттік университеті студенті - Асанов Төлеген,

60 кг салмақта Атырау мемлекеттік университетінің студенті -Ұзақбаев Асылхан,

64 кг салмақта Атырау мемлекеттік университетінің студенті -Қарымсақ Данат,

69 кг салмақта Атырау мемлекеттік университетінің студенті - Сапенов Қазыбек,

75 кг салмақта Дағыстан мемлекеттік университетінің студенті - Расулов Гамзат,

81 кг салмақта Атырау мемлекеттік университетінің студенті -Тельманов Сұңқар,

91 кг салмақта Атырау мұнай және газ университетінің студенті -Шунгарин Есенаман және Дәуренұлы Айболды жеңіске жетті.

Жеңіске жеткен спортшыларымызды жеңістерімен құттықтаймыз!

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 8

"Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 21

"НұрОтан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Science Café кезекті отырысы

7 Дек 2018 40

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.

АтМУ командасы І орын алды

6 Дек 2018 112

Желтоқсанның 1-і мен 3-і аралығында Қазақстанның батыс аймақтық ұлттық студенттік лигасының 2018-19 маусымының  I туры басталды. Рүстем Тулеуов жетекшілік ететін баскетбол командасы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті командасы 3 команданы ойсырата жеңіп, 1 орынды иеленді.

Көптілді білім берудің өзекті мәселелері

6 Дек 2018 88

Қарашаның 30-ыншы жұлдызында Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Рухани жаңғыру» мемлекеттік бағдарламасы аясында «Жоғарғы оқу орындарында көптілді білім берудің өзекті мәселелері» атты аймақтық, ғылыми-тәжірбиелік конференция өткізілді.