Былғары қолғап шеберлері ойынының жеңімпаздары анықталды

Каспий маңы елдері университеттері студенттерінің VI Халықаралық спорттық ойындарының аясында өткізілген былғары қолғап шеберлерінің жарысы аяқталып, жеңімпаздары анықталды.

Ерлер арасында өткізілген жарысқа 50 кг мен 100 кг салмақ арасындағы қатысушылар қатысты. Үш күнге жалғасқан жарыс аяқталып, жеңімпаздары анықталды. Атап айтар болсақ,

52 кг салмақта Атырау мемлекеттік университетінің студенті - Құрманғазы Мерей,

56 кг салмақта Ш.Есенов атындағы мемлекеттік университеті студенті - Асанов Төлеген,

60 кг салмақта Атырау мемлекеттік университетінің студенті -Ұзақбаев Асылхан,

64 кг салмақта Атырау мемлекеттік университетінің студенті -Қарымсақ Данат,

69 кг салмақта Атырау мемлекеттік университетінің студенті - Сапенов Қазыбек,

75 кг салмақта Дағыстан мемлекеттік университетінің студенті - Расулов Гамзат,

81 кг салмақта Атырау мемлекеттік университетінің студенті -Тельманов Сұңқар,

91 кг салмақта Атырау мұнай және газ университетінің студенті -Шунгарин Есенаман және Дәуренұлы Айболды жеңіске жетті.

Жеңіске жеткен спортшыларымызды жеңістерімен құттықтаймыз!

ҚР Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы университетімізде

20 Фев 2019 41

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы Қалетаевтың қатысуымен кездесу өтті.

Х.Табылдиевтың «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсауы кесілді

18 Фев 2019 52

Өткен жұмада Ғ.Сланов атындағы Атырау облыстық ғылыми әмбебап кітапханасында "Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанындағы Саясаттанушылар орталығы және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұйымдастыруымен профессор Хисмет Табылдиевтың  «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсаукесеріне арналған ғылыми семинар өтті.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 47

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 56

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 67

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.