Былғары қолғап шеберлері ойынының жеңімпаздары анықталды

Каспий маңы елдері университеттері студенттерінің VI Халықаралық спорттық ойындарының аясында өткізілген былғары қолғап шеберлерінің жарысы аяқталып, жеңімпаздары анықталды.

Ерлер арасында өткізілген жарысқа 50 кг мен 100 кг салмақ арасындағы қатысушылар қатысты. Үш күнге жалғасқан жарыс аяқталып, жеңімпаздары анықталды. Атап айтар болсақ,

52 кг салмақта Атырау мемлекеттік университетінің студенті - Құрманғазы Мерей,

56 кг салмақта Ш.Есенов атындағы мемлекеттік университеті студенті - Асанов Төлеген,

60 кг салмақта Атырау мемлекеттік университетінің студенті -Ұзақбаев Асылхан,

64 кг салмақта Атырау мемлекеттік университетінің студенті -Қарымсақ Данат,

69 кг салмақта Атырау мемлекеттік университетінің студенті - Сапенов Қазыбек,

75 кг салмақта Дағыстан мемлекеттік университетінің студенті - Расулов Гамзат,

81 кг салмақта Атырау мемлекеттік университетінің студенті -Тельманов Сұңқар,

91 кг салмақта Атырау мұнай және газ университетінің студенті -Шунгарин Есенаман және Дәуренұлы Айболды жеңіске жетті.

Жеңіске жеткен спортшыларымызды жеңістерімен құттықтаймыз!

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 9

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.