Волейболдан қыздарымыз үздік ойын көрсетті

Каспий өңірі мемлекеттері университет студенттерінің VI Универсиадасы аясында өтіп жатырған спорттық ойындардың бірі – қыздар арасындағы  волейбол сайысы өте тартысты болды.

Финалда сынға түскен Дағыстан мемлекеттік университеті командасы мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті құрамасы жанкүйерлердің көңілінен шығатындай ерекше ойын көрсете білді. Аса тартысты өткен сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті атынан үздік ойын көрсеткен қыздар командасы 3-0 есебімен Дағыстан мемлекеттік университеті қыздар арасындағы волейбол командасынан басым болды.

Жеңімпаздар арнайы дайындалған медальдармен және Алғыс хаттармен ұлығыланды.

«GUITAR» кеші өтті

15 Ноя 2019 60

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті, музыка және өнер кафедра студенттерінің ұйымдастыруымен «GUITAR» кеші  өтті.

Облыстық байқау өз мәресіне жетті

15 Ноя 2019 95

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ұйымдастырылған қазақтың заңғар жазушысы Әбіш Кекілбаевқа арналған облыстық байқау өз мәресіне жетті.

Әбіштің XX томдығы

15 Ноя 2019 139

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдығымен бірге қазақ прозасының кеңістігін кеңейткен кемеңгер жазушы Әбіш Кекілбаевтың 80 жылдығы орайлас келіп отыр.

Әлем назарындағы Әбіш

15 Ноя 2019 63

Көрнекті мемлекет қайраткері, Қазақстанның Еңбек ері, Халық жазушысы, мемлекеттік сыйлықтың лауреаты Әбіш Кекілбаев- жүректерді жан жылуымен ерітіп, проза әлемінің биік шыңдарын өз еркіне бағындырған дара тұлға.

Әбіш Кекілбаев туралы айшықты ойлар

15 Ноя 2019 88

Қазақстанның Еңбек Ері, Қазақстанның халық жазушысы, Қазақстан Республикасы Мемлекеттік сыйлығының иегері, қазақ әдебиетінің классигі, көрнекті мемлекет және қоғам қайраткері Әбіш Кекілбаев туралы білмейтін қазақ кемде-кем. Бүгін назарларыңызға жазушы туралы «Әбіш Кекілбаев – замана заңғары, сөз зергері» атты республикалық ғылыми-практикалық конференцияда  айтылған орамды ойлар топтамасын ұсынамыз.