Волейболдан қыздарымыз үздік ойын көрсетті

Каспий өңірі мемлекеттері университет студенттерінің VI Универсиадасы аясында өтіп жатырған спорттық ойындардың бірі – қыздар арасындағы  волейбол сайысы өте тартысты болды.

Финалда сынға түскен Дағыстан мемлекеттік университеті командасы мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті құрамасы жанкүйерлердің көңілінен шығатындай ерекше ойын көрсете білді. Аса тартысты өткен сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті атынан үздік ойын көрсеткен қыздар командасы 3-0 есебімен Дағыстан мемлекеттік университеті қыздар арасындағы волейбол командасынан басым болды.

Жеңімпаздар арнайы дайындалған медальдармен және Алғыс хаттармен ұлығыланды.

ҚР Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы университетімізде

20 Фев 2019 39

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы Қалетаевтың қатысуымен кездесу өтті.

Х.Табылдиевтың «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсауы кесілді

18 Фев 2019 52

Өткен жұмада Ғ.Сланов атындағы Атырау облыстық ғылыми әмбебап кітапханасында "Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанындағы Саясаттанушылар орталығы және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұйымдастыруымен профессор Хисмет Табылдиевтың  «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсаукесеріне арналған ғылыми семинар өтті.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 45

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 56

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 67

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.