Волейболдан қыздарымыз үздік ойын көрсетті

Каспий өңірі мемлекеттері университет студенттерінің VI Универсиадасы аясында өтіп жатырған спорттық ойындардың бірі – қыздар арасындағы  волейбол сайысы өте тартысты болды.

Финалда сынға түскен Дағыстан мемлекеттік университеті командасы мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті құрамасы жанкүйерлердің көңілінен шығатындай ерекше ойын көрсете білді. Аса тартысты өткен сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті атынан үздік ойын көрсеткен қыздар командасы 3-0 есебімен Дағыстан мемлекеттік университеті қыздар арасындағы волейбол командасынан басым болды.

Жеңімпаздар арнайы дайындалған медальдармен және Алғыс хаттармен ұлығыланды.

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 7

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.