Волейболдан қыздар арасында жарыс өтті

27 қыркүйекте Каспий маңы елдері университтері студенттерінің VI Халықаралық спорттық ойындары аясында волейболдан қыздар арасында жарыс өтті.

Жарысқа Атырау мұнай және газ университетінің командасы мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы қатысқан болатын. 3 таймға бөлінген ойынның, 1-ші таймында 25:11 есебімен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы алға шығып, 2-ші таймда да 25:11 есебімен жоғары көрсеткіш көрсетті. Және 3-ші таймда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы 25:21 есебімен Атырау мұнай және газ университетінің командасынан алға шықты.

Қыздар арасында волейболдан өткен жарыстың екінші кезеңінде де Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы мен Атырау мұнай және газ университетінің командасы ойнады. 3 таймға бөлінген ойынның, 1-ші таймда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы 25:11 есебімен алға шықты. Ал, 2-ші және 3-ші таймдар да 25:14, 25:12 есептерімен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы Атырау мұнай және газ университетінің командасынан алға шықты.

Жарыс соңында, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы 3:1 есеппен Атырау мұнай және газ университетінің командасынан алға шығып, жеңіске жетті.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 35

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 44

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 34

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 115

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.