Волейболдан қыздар арасында жарыс өтті

27 қыркүйекте Каспий маңы елдері университтері студенттерінің VI Халықаралық спорттық ойындары аясында волейболдан қыздар арасында жарыс өтті.

Жарысқа Атырау мұнай және газ университетінің командасы мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы қатысқан болатын. 3 таймға бөлінген ойынның, 1-ші таймында 25:11 есебімен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы алға шығып, 2-ші таймда да 25:11 есебімен жоғары көрсеткіш көрсетті. Және 3-ші таймда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы 25:21 есебімен Атырау мұнай және газ университетінің командасынан алға шықты.

Қыздар арасында волейболдан өткен жарыстың екінші кезеңінде де Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы мен Атырау мұнай және газ университетінің командасы ойнады. 3 таймға бөлінген ойынның, 1-ші таймда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы 25:11 есебімен алға шықты. Ал, 2-ші және 3-ші таймдар да 25:14, 25:12 есептерімен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы Атырау мұнай және газ университетінің командасынан алға шықты.

Жарыс соңында, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы 3:1 есеппен Атырау мұнай және газ университетінің командасынан алға шығып, жеңіске жетті.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 1

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 84

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 94

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 98

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 87

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.