Волейболдан қыздар арасында жарыс өтті

27 қыркүйекте Каспий маңы елдері университтері студенттерінің VI Халықаралық спорттық ойындары аясында волейболдан қыздар арасында жарыс өтті.

Жарысқа Атырау мұнай және газ университетінің командасы мен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы қатысқан болатын. 3 таймға бөлінген ойынның, 1-ші таймында 25:11 есебімен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы алға шығып, 2-ші таймда да 25:11 есебімен жоғары көрсеткіш көрсетті. Және 3-ші таймда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы 25:21 есебімен Атырау мұнай және газ университетінің командасынан алға шықты.

Қыздар арасында волейболдан өткен жарыстың екінші кезеңінде де Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы мен Атырау мұнай және газ университетінің командасы ойнады. 3 таймға бөлінген ойынның, 1-ші таймда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы 25:11 есебімен алға шықты. Ал, 2-ші және 3-ші таймдар да 25:14, 25:12 есептерімен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы Атырау мұнай және газ университетінің командасынан алға шықты.

Жарыс соңында, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің командасы 3:1 есеппен Атырау мұнай және газ университетінің командасынан алға шығып, жеңіске жетті.