Ерлер арасында еркін жүзуден жарыс өтті

Ерлер арасында  еркін жүзуден жарыс өтті

Каспий маңы елдері университ студенттерінің арасында жүзуден өткен жарысқа 5 мемлекеттен 28 студент қатысып, 50, 100, 200, 400 метр қашықтықта жарысты.

230 ұпаймен Астрахан мемлекеттік университеті 1 орынды, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 40 ұпаймен 2 орынды, 38 ұпаймен Астрахан мемлекеттік университеті 3 орынды иеленді.

50, 100, 200, 400 метр қашықта жарысқа қатысқан Астрахан мемлекеттік университетінің 2 курс студенті Куангалиев Анвар 1 орынға шығып алтын медальмен, 100 метрде қатысып 2 орынды Астрахан мемлекеттік университетінің студенті Калашников Глеб күміс медальмен марапатталды. Х.Досмұхамбетов атындағы Атырау мемлекеттік университеті студенттері Сабиров Махамбет 50 метрден 2 орын, 100 метрден 3 орын, Бакиров Павел 200, 400 метрден 2 орынды иеленіп, қола, күміс медальдар иеленді.

АтМу студенттері университеттің проректорлары дайындаған тағамдардан дәм татты

18 Окт 2019 16

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің проректорлары №3 жатақхананың асханасында кешкі ас дайындады.

Айсұлу Тәжіғалиқызы мерейлі 70 жаста

18 Окт 2019 17

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Иран орталығында университетіміздің қазақ тілі мен әдебиеті кафедрасының профессоры, ұстаз Айсұлу Тәжіғалиқызының 70 жас мерей тойына арналған жиын өтті.

Ақбаянды жеңісімен құттықтаймыз!

18 Окт 2019 19

Атырауда Жұмекен Нәжімеденов атындағы көркемсөз оқу шеберлерінің республикалық сайысы өтті. Байқауда қатысушылардың көркем мәтінді оқу шеберлігімен қатар, дауыс мәнеріне және тіл тазалығына, көркем мәтінді таңдау талғамы мен сахнада өзін-өзі ұстауына баса мән берілді. Өңірімізде ұйымдастырылған шарада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің журналистика мамандығының 1 курс студенті Ақбаян Жасұланқызы 3-орынды жеңіп алды. Курс кураторы М.Т.Мукашева.  Ақбаянға алдағы уақытта да бағындырар белестерінің биік болып, жеңіс тұғырынан көрінуіне тілектеспіз.

«Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады»

18 Окт 2019 11

14 қазан күні  Университеттің 70 жылдығын қарсы алуға арналған 70 қадам бағдарламасы аясында Стандарттау күніне арналған «Бейне стандарттары әлемдік аренаны қалыптастырады» тақырыбындағы  физика, математика және ақпараттық технологиялар факультеті, физика және техникалық пәндер кафедрасының ұйымдастыруымен  дөңгелек үстел болып өтті. Дөңгелек  үстелге  стандарттау және сертификаттау саласындағы мамандар мен 5В073200-Стандарттау және сертификаттау мамандығының студенттері қатысты.

Сыбайлас жемқорлыққа қарсы кездесу өтті

18 Окт 2019 21

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Атырау облыстық Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің (Сыбайлас жемқорлыққа қарсы қызмет) жанынан құрылған Республикалық Арнайы мониторинг топтың мүшелерімен  кездесу өтті.