Ерлер арасында еркін жүзуден жарыс өтті

Ерлер арасында  еркін жүзуден жарыс өтті

Каспий маңы елдері университ студенттерінің арасында жүзуден өткен жарысқа 5 мемлекеттен 28 студент қатысып, 50, 100, 200, 400 метр қашықтықта жарысты.

230 ұпаймен Астрахан мемлекеттік университеті 1 орынды, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 40 ұпаймен 2 орынды, 38 ұпаймен Астрахан мемлекеттік университеті 3 орынды иеленді.

50, 100, 200, 400 метр қашықта жарысқа қатысқан Астрахан мемлекеттік университетінің 2 курс студенті Куангалиев Анвар 1 орынға шығып алтын медальмен, 100 метрде қатысып 2 орынды Астрахан мемлекеттік университетінің студенті Калашников Глеб күміс медальмен марапатталды. Х.Досмұхамбетов атындағы Атырау мемлекеттік университеті студенттері Сабиров Махамбет 50 метрден 2 орын, 100 метрден 3 орын, Бакиров Павел 200, 400 метрден 2 орынды иеленіп, қола, күміс медальдар иеленді.

Батыс өлке тарихының тағылымды беттері

12 Дек 2018 21

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің №1 студенттер үйінде ерекше кітаптың  тұсаукесер рәсімі өтті. Атырау өңірінде білім саласы тарихын және жазықсыз қудаланған мұғалімдер тағдырын зерттеумен танымал тарихшы-ұстаз Шахман Нағымұлының жаңа кітабы оқырмандарына жол тартты.

«Тұлпар мініп, ту алған»

12 Дек 2018 58

«Тұлпар мініп, ту алған» ұлттық   жобасы  аясында  «Алпамыс  батыр» жырын жатқа   оқу эстафетасына  Х. Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университеті  де ат салысуда. Оқу эстафетасын алғаш болып Көптілді білім беру факультеті бастады.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 21

"Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Ұлы дала батырлары есімі зерттеле бермек

11 Дек 2018 38

"НұрОтан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанынан құрылған саясаттанушылар орталығының ұйымдастыруымен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессоры, тарихшы-өлкетанушы Амангелді Шамғоновтың "Ұлы дала батыры – Тайманұлы Исатай" атты кітабының таныстырылымы өтті.

Science Café кезекті отырысы

7 Дек 2018 46

2018 жылдың 7 желтоқсан күні Science Café кезекті отырысы болды. Спикер ретінде Кембридж университетінің профессоры, қаржы саласындағы Кембридж басқару қорының PhD мүшесі, бұрын Түркия Орталық банкінің төрағасының орынбасары, Қазақстан Форте Банк кеңесшісі (2016 ж.) Туралай Кенч қатысты.