Ерлер арасында еркін жүзуден жарыс өтті

Ерлер арасында  еркін жүзуден жарыс өтті

Каспий маңы елдері университ студенттерінің арасында жүзуден өткен жарысқа 5 мемлекеттен 28 студент қатысып, 50, 100, 200, 400 метр қашықтықта жарысты.

230 ұпаймен Астрахан мемлекеттік университеті 1 орынды, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 40 ұпаймен 2 орынды, 38 ұпаймен Астрахан мемлекеттік университеті 3 орынды иеленді.

50, 100, 200, 400 метр қашықта жарысқа қатысқан Астрахан мемлекеттік университетінің 2 курс студенті Куангалиев Анвар 1 орынға шығып алтын медальмен, 100 метрде қатысып 2 орынды Астрахан мемлекеттік университетінің студенті Калашников Глеб күміс медальмен марапатталды. Х.Досмұхамбетов атындағы Атырау мемлекеттік университеті студенттері Сабиров Махамбет 50 метрден 2 орын, 100 метрден 3 орын, Бакиров Павел 200, 400 метрден 2 орынды иеленіп, қола, күміс медальдар иеленді.

ҚР Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы университетімізде

20 Фев 2019 41

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы Қалетаевтың қатысуымен кездесу өтті.

Х.Табылдиевтың «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсауы кесілді

18 Фев 2019 52

Өткен жұмада Ғ.Сланов атындағы Атырау облыстық ғылыми әмбебап кітапханасында "Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанындағы Саясаттанушылар орталығы және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұйымдастыруымен профессор Хисмет Табылдиевтың  «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсаукесеріне арналған ғылыми семинар өтті.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 47

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 56

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 67

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.