Ерлер арасында еркін жүзуден жарыс өтті

Ерлер арасында  еркін жүзуден жарыс өтті

Каспий маңы елдері университ студенттерінің арасында жүзуден өткен жарысқа 5 мемлекеттен 28 студент қатысып, 50, 100, 200, 400 метр қашықтықта жарысты.

230 ұпаймен Астрахан мемлекеттік университеті 1 орынды, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 40 ұпаймен 2 орынды, 38 ұпаймен Астрахан мемлекеттік университеті 3 орынды иеленді.

50, 100, 200, 400 метр қашықта жарысқа қатысқан Астрахан мемлекеттік университетінің 2 курс студенті Куангалиев Анвар 1 орынға шығып алтын медальмен, 100 метрде қатысып 2 орынды Астрахан мемлекеттік университетінің студенті Калашников Глеб күміс медальмен марапатталды. Х.Досмұхамбетов атындағы Атырау мемлекеттік университеті студенттері Сабиров Махамбет 50 метрден 2 орын, 100 метрден 3 орын, Бакиров Павел 200, 400 метрден 2 орынды иеленіп, қола, күміс медальдар иеленді.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 20

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.

Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

14 Май 2019 61

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

"StartupBolashak - Менің арманым" ұлттық байқауы

12 Май 2019 95

Жастардың, жас стартаптардың бизнес-жобаларының жүзеге асуына жол ашатын бірден-бір байқау - «StartupBolashak – Менің арманым» ұлттық байқауы. Жастардың бизнес-жобаларының ұлттық байқауының өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде алғашқы кезеңі қорытындыланды.

Желбіре, Жеңіс алауы!

12 Май 2019 88

9 мамыр - Ұлы Жеңістің 74 жылдығы мерекесінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылары мен студенттері Атырау қаласындағы "Жеңіс саябағында" Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің рухына бас иіп, гүл шоқтарын қойды.