Ерлер арасында еркін жүзуден жарыс өтті

Ерлер арасында  еркін жүзуден жарыс өтті

Каспий маңы елдері университ студенттерінің арасында жүзуден өткен жарысқа 5 мемлекеттен 28 студент қатысып, 50, 100, 200, 400 метр қашықтықта жарысты.

230 ұпаймен Астрахан мемлекеттік университеті 1 орынды, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 40 ұпаймен 2 орынды, 38 ұпаймен Астрахан мемлекеттік университеті 3 орынды иеленді.

50, 100, 200, 400 метр қашықта жарысқа қатысқан Астрахан мемлекеттік университетінің 2 курс студенті Куангалиев Анвар 1 орынға шығып алтын медальмен, 100 метрде қатысып 2 орынды Астрахан мемлекеттік университетінің студенті Калашников Глеб күміс медальмен марапатталды. Х.Досмұхамбетов атындағы Атырау мемлекеттік университеті студенттері Сабиров Махамбет 50 метрден 2 орын, 100 метрден 3 орын, Бакиров Павел 200, 400 метрден 2 орынды иеленіп, қола, күміс медальдар иеленді.

Облыстық олимпиададан бас жүлде

22 Окт 2018 5

5В050119 Шет тілі; екі шет тілі мамандығының 3 курс студенті   Мадлен – Нильда Ерсайнова  қазақ, орыс, ағылшын тілін жетік меңгерген жастардың арасындағы “Тілдарын” облыстық олимпиадасында бас жүлдені жеңіп алып, республикалық олимпиадаға жолдама алды.

Қайсарлық лирикасы

19 Окт 2018 31

Осындай атаумен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті конференц-залында белгілі ақын, "Алаш" әдеби сыйлығының лауреаты Қойшығұл Жылқышиевтің 70 жылдық мерейтойына арналған жиын өтті.

"Табиғатты пайдалану экономикасы" пәнінен қонақ дәрісі өтті

18 Окт 2018 30

2018 жылдың 16 қазанында 5В050600  «Экономика»  мамандығының   4 курс студенттеріне Экономика кафедрасының ұйымдастыруымен «Табиғатты пайдалану экономикасы» пәнінен "Оңтүстік-Батыс мал шаруашылығы және өсімдік шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" ЖШС Атырау филиалының  ғылыми қызметкері, орман шаруашылығы инженері  Тимур Мусинмен "Қазақстанның биологиялық ресурстары, оларды қорғау және тиімді пайдалану мәселелері"  тақырыбында қонақ дәрісі өтті.

Елбасы Жолдауын студенттермен бірге талқылады

18 Окт 2018 41

2018 жылдың 18 қазан айында Инновациялық білім беру факультетінің 3 курс студенттеріне «Педагогика» кафедра-лабораториясының доценті, педагогика ғылымдарының кандидаты Сарсенова Нұрзила Сарсенқызы Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың 2018 жылдың 5 қазан айында «ҚАЗАҚСТАНДЫҚТАРДЫҢ ӘЛ-АУҚАТЫНЫҢ ӨСУІ: ТАБЫС ПЕН ТҰРМЫС САПАСЫН АРТТЫРУ» атты жолдауын талқылады.

Италияндық опера әншісінің шеберлік сағаттары

18 Окт 2018 46

Халықаралық «Шақырылған профессор» жобасы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Музыка және өнер» мамандығының студенттері опера өнерінің Отаны Италиядан шақырылған профессордан дәріс алуда.