Былғары қолғап шеберлері алаңға шықты

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Каспий маңы елдері университеттері студенттерінің VI Халықаралық спорттық ойындарының кезекті ойыны Атырау спорт-мәдени кешенінде жалғасты.

Сайысқа сақадай сай дайындалып келген спортшыларымыз ойын басталған сәттен бастап намысты қолдан бермеуге тырысып бақты. Үлкен үмітпен келген боксшылар бірнеше раундтан соң жеңіс төрінен көрінді. Атап айтқанда: 56 келі салмақта Атырау мемлекеттік университетінің студенті Молдашев Сағындық, 64 келі салмақта Ш.Есенов атындағы мемлекеттік университет студенті Орынбасаров Сұңғат, Атырау мемлекеттік университетінің студенті Али Акидилов, Ш.Есенов атындағы мемлекеттік университет студенті Нұрым Дилшат, 69 келі салмақта Ш.Есенов атындағы мемлекеттік университет студенті Шаршов Султан жеңіске жетті. Спортшыларымызды жеңістерімен құттықтаймыз.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 2

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 84

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 94

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 98

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 87

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.