Ерлер арасында волейболдан жарыс өтті

Каспий маңы елдер университтері студенттерінің арасында ерлер арасында  волейболдан  өткен жарысқа барлығы 4-команда қатынасып, екі мезгілге бөлініп ойнады.

Бірінші ойында Астрахан мемлекеттік университетінің командасы мен Калмыкия университетінің командасы жарысқа түскен болатын. 3 таймға бөлінген ойынның 1-ші таймында 25:11 есебімен Астрахан мемлекеттік университетінің командасы алға шығып, 2-ші таймда да 25:13 есебімен жоғары көрсеткіш көрсетті. Және тағы 3-таймда да Астрахан мемлекеттік университетінің командасы 25:11 есебімен Калмыкия университетінен алға шықты. Жарыс соңында, жалпы есеппен, Астрахан мемлекеттік университеті 3:0 есебімен жеңіске жетті.

Каспий маңы елдері университтері студенттерінің ерлер арасында волейболдан өткен жарысының екінші бөлімінде, Дағыстан мемлекеттік университетінің командасы мен Ш.Есенов атындағы мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің командасы ойнады. 4-таймға бөлінген ойында, 1-ші таймда Дағыстан мемлекеттік университетінің командасы 25:12 есебімен алға шықты. 2-ші таймда 20:25 есебімен Есенов атындағы мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің командасы теңескен болатын. Ал, 3-ші және 4-ші таймда 26:24, 25:16 есептерімен қайтадан Дағыстан мемлекеттік университетінің командасы алға шықты.

Қорытынды есеппен, Дағыстан мемлекеттік университетінің командасы 3:1 есеппен Есенов атындағы мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің командасынан алға шығып, жеңіске жетті.

ҚР Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы университетімізде

20 Фев 2019 40

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы Қалетаевтың қатысуымен кездесу өтті.

Х.Табылдиевтың «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсауы кесілді

18 Фев 2019 52

Өткен жұмада Ғ.Сланов атындағы Атырау облыстық ғылыми әмбебап кітапханасында "Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанындағы Саясаттанушылар орталығы және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұйымдастыруымен профессор Хисмет Табылдиевтың  «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсаукесеріне арналған ғылыми семинар өтті.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 45

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 56

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 67

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.