Ерлер арасында волейболдан жарыс өтті

Каспий маңы елдер университтері студенттерінің арасында ерлер арасында  волейболдан  өткен жарысқа барлығы 4-команда қатынасып, екі мезгілге бөлініп ойнады.

Бірінші ойында Астрахан мемлекеттік университетінің командасы мен Калмыкия университетінің командасы жарысқа түскен болатын. 3 таймға бөлінген ойынның 1-ші таймында 25:11 есебімен Астрахан мемлекеттік университетінің командасы алға шығып, 2-ші таймда да 25:13 есебімен жоғары көрсеткіш көрсетті. Және тағы 3-таймда да Астрахан мемлекеттік университетінің командасы 25:11 есебімен Калмыкия университетінен алға шықты. Жарыс соңында, жалпы есеппен, Астрахан мемлекеттік университеті 3:0 есебімен жеңіске жетті.

Каспий маңы елдері университтері студенттерінің ерлер арасында волейболдан өткен жарысының екінші бөлімінде, Дағыстан мемлекеттік университетінің командасы мен Ш.Есенов атындағы мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің командасы ойнады. 4-таймға бөлінген ойында, 1-ші таймда Дағыстан мемлекеттік университетінің командасы 25:12 есебімен алға шықты. 2-ші таймда 20:25 есебімен Есенов атындағы мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің командасы теңескен болатын. Ал, 3-ші және 4-ші таймда 26:24, 25:16 есептерімен қайтадан Дағыстан мемлекеттік университетінің командасы алға шықты.

Қорытынды есеппен, Дағыстан мемлекеттік университетінің командасы 3:1 есеппен Есенов атындағы мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің командасынан алға шығып, жеңіске жетті.