Ерлер арасында волейболдан жарыс өтті

Каспий маңы елдер университтері студенттерінің арасында ерлер арасында  волейболдан  өткен жарысқа барлығы 4-команда қатынасып, екі мезгілге бөлініп ойнады.

Бірінші ойында Астрахан мемлекеттік университетінің командасы мен Калмыкия университетінің командасы жарысқа түскен болатын. 3 таймға бөлінген ойынның 1-ші таймында 25:11 есебімен Астрахан мемлекеттік университетінің командасы алға шығып, 2-ші таймда да 25:13 есебімен жоғары көрсеткіш көрсетті. Және тағы 3-таймда да Астрахан мемлекеттік университетінің командасы 25:11 есебімен Калмыкия университетінен алға шықты. Жарыс соңында, жалпы есеппен, Астрахан мемлекеттік университеті 3:0 есебімен жеңіске жетті.

Каспий маңы елдері университтері студенттерінің ерлер арасында волейболдан өткен жарысының екінші бөлімінде, Дағыстан мемлекеттік университетінің командасы мен Ш.Есенов атындағы мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің командасы ойнады. 4-таймға бөлінген ойында, 1-ші таймда Дағыстан мемлекеттік университетінің командасы 25:12 есебімен алға шықты. 2-ші таймда 20:25 есебімен Есенов атындағы мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің командасы теңескен болатын. Ал, 3-ші және 4-ші таймда 26:24, 25:16 есептерімен қайтадан Дағыстан мемлекеттік университетінің командасы алға шықты.

Қорытынды есеппен, Дағыстан мемлекеттік университетінің командасы 3:1 есеппен Есенов атындағы мемлекеттік технологиялар және инжиниринг университетінің командасынан алға шығып, жеңіске жетті.

Облыстық олимпиададан бас жүлде

22 Окт 2018 5

5В050119 Шет тілі; екі шет тілі мамандығының 3 курс студенті   Мадлен – Нильда Ерсайнова  қазақ, орыс, ағылшын тілін жетік меңгерген жастардың арасындағы “Тілдарын” облыстық олимпиадасында бас жүлдені жеңіп алып, республикалық олимпиадаға жолдама алды.

Қайсарлық лирикасы

19 Окт 2018 31

Осындай атаумен Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті конференц-залында белгілі ақын, "Алаш" әдеби сыйлығының лауреаты Қойшығұл Жылқышиевтің 70 жылдық мерейтойына арналған жиын өтті.

"Табиғатты пайдалану экономикасы" пәнінен қонақ дәрісі өтті

18 Окт 2018 30

2018 жылдың 16 қазанында 5В050600  «Экономика»  мамандығының   4 курс студенттеріне Экономика кафедрасының ұйымдастыруымен «Табиғатты пайдалану экономикасы» пәнінен "Оңтүстік-Батыс мал шаруашылығы және өсімдік шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты" ЖШС Атырау филиалының  ғылыми қызметкері, орман шаруашылығы инженері  Тимур Мусинмен "Қазақстанның биологиялық ресурстары, оларды қорғау және тиімді пайдалану мәселелері"  тақырыбында қонақ дәрісі өтті.

Елбасы Жолдауын студенттермен бірге талқылады

18 Окт 2018 41

2018 жылдың 18 қазан айында Инновациялық білім беру факультетінің 3 курс студенттеріне «Педагогика» кафедра-лабораториясының доценті, педагогика ғылымдарының кандидаты Сарсенова Нұрзила Сарсенқызы Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың 2018 жылдың 5 қазан айында «ҚАЗАҚСТАНДЫҚТАРДЫҢ ӘЛ-АУҚАТЫНЫҢ ӨСУІ: ТАБЫС ПЕН ТҰРМЫС САПАСЫН АРТТЫРУ» атты жолдауын талқылады.

Италияндық опера әншісінің шеберлік сағаттары

18 Окт 2018 46

Халықаралық «Шақырылған профессор» жобасы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Музыка және өнер» мамандығының студенттері опера өнерінің Отаны Италиядан шақырылған профессордан дәріс алуда.