Волейбол алаңында қыздар командасы сайысқа түсті

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Каспий маңы елдері университеттері студенттерінің VI Халықаралық спорттық ойындарының кезекті ойыны қыздар арасындағы Волейбол ойындарымен жалғасты.

Бұл кезеңге Дағыстан мемлекеттік университеті мен Атырау мұнай және газ университетінің қыздар командасы қатынасты. Алғашқы ойында 0-3 есебімен Махачкала командасының қыздары жеңіс төрінен көрінді.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 33

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 39

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 122

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 230

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.