Каспий маңы елдері университеттері студенттерінің VI Халықаралық спорттық ойындары басталды

25 қыркүйекте Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті және Атырау облысының дене шынықтыру және спорт  басқармасымен бірлесіп ұйымдастырып отырған Каспий маңы елдері университеттерінің VI Халықаралық спорттық ойындары салтанатты түрде ашылды.

Шараға қатынасушылар қатарында Каспий маңы аймағының көшбасшы жоғары оқу орындары мен ғылыми-зерттеу орталықтарынан тұратын Ассоциацияның барлық мүшесінің бірінші басшылары қатынасты. Каспий маңы елдерінің университеттерінің VI Халықаралық спорттық ойындарына әр мемлекеттен, атап айтқанда: Иран Ислам Республикасынан – 63, Ресей Федерациясынан – 192, Азербайжан Республикасынан – 15, Ақтау қаласынан – 45, Атырау мұнай және газ университетінен – 126, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен – 126 спортшы студенттері қатынасады.

Салтанатты түрде ашылған Каспий маңы елдері университеттерінің VI Халықаралық спорттық ойындары өзара достық пен әріптестіктің жарасымды жалғасы сияқты. Халықаралық деңгейдегі спорттық шараға Иран, Азербайжан, Ресей, Түркімен және Қазақстан елінен барлығы 700-ден аса студент 10 спорт түрінен атап айтқанда, футбол, баскетбол, шахмат, жеңіл атлетика, каратэ, жүзу, бокс, дзюдо, үстел теннисі ойындарынан сайысқа түсіп, 400 медальдар жиынтығын сарапқа салғалы отыр.

Білім беру бағдарламаларын талқылады

23 Янв 2020 29

2020 жылдың 22 қаңтарында i-Space коворкинг орталығында университетіміздің экономика және құқық факультетіндегі, экономика кафедрасының оқу бағдарламаларын талқылау өтті.

Мектепке дейінгі білім алушыларға арналған SUSDEV

22 Янв 2020 39

Бүгін, 22 қаңтар күні №24 «Бақытты балалық шақ» балабақшасында «мектепке дейінгі білімге  тұрақты даму элементтерін енгізу» атты семинар өтті.

ЕЛІМІЗДІҢ ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫНДА 25%-ҒА АРТТЫРЫЛҒАН СТИПЕНДИЯ БЕРІЛЕ БАСТАДЫ

22 Янв 2020 28

ҚР Президенті Қ. Тоқаев Жастар жылының жабылу салтанатында 2020 жылдың қаңтарынан бастап жоғары оқу орындары мен колледж студенттерінің стипендиясы 25 пайызға көтерілетінін мәлімдеді. ҚР Білім және ғылым министрлігі жергілікті атқарушы органдармен бірлесе отырып, Мемлекет басшысының тапсырмасын орындау бойынша шаралар қабылдады.

Ермахан Ибраимов университетімізде қонақта

21 Янв 2020 106

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде бокстан Сидней олимпиадасының чемпионы, халықаралық дәрежедегі спорт шебері Ермахан Ибраимовпен кездесу өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

17 Янв 2020 87

Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің 70 жылдық мерей тойына арналған «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және әкімшілік департаменті қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 68-ші спартакиадасының жеңімпаздары анықталды.