Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттері университет студенттерінің VI Универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

Пресс-конференцияда бұқаралық ақпарат құралдары өкілдері алдында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі проректор Ляйля Койшигулова, университетіміздің денешынықтыру кафедрасының меңгерушісі, Қазақстан Республикасына еңбек сіңірген жаттықтырушы Алпысбай Аралбаев сөз сөйлеп, университет тарихында алғаш рет өткелі отырған ауқымды шара жөнінде кеңінен ақпарат берді.

Естеріңізге сала кетейік, Халықаралық деңгейдегі спорттық шараға Иран, Азербайжан, Ресей және Қазақстан елінен барлығы 700-ден аса студенттері қатынасып, 10 спорт түрінен, атап айтар болсақ, футбол, баскетбол, шахмат, жеңіл атлетика, каратэ, жүзу, бокс, дзюдо, үстел теннисі ойындарынан сайысқа түспек.

Шараға Атырау облысының әкімі Н.Ноғаев және Каспий маңы елдері мемлекеттік университеттерінің ректорлары қатысады деп күтілуде. Сондай-ақ елімізге танымал спортшылар да шақырылды.

Халық қасіреті – ел жадында

25 Июн 2019 9

29-31 мамыр аралығында Алматы қаласы Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасында 31 мамыр – Саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне орай «Ашаршылық пен үлкен террордың тарихи сабақтары» атты халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференция жұмысына  орталық директоры, т.ғ.д., ппрофессор А.Ахмет қатынасты.

«Қазақстан дамуының 10 бағыты»

25 Июн 2019 7

Осындай тақырыппен кеше Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Әзербайжан мәдени орталығында» Қазақстан Республикасы Президенті Қ.К.Тоқаевтың ұлықтау рәсіміндегі белгіленген жоспарын талқылауға байланысты дөңгелек үстел болып өтті.

Жас өрендер Қадыр Жүсіппен жүздесті

24 Июн 2019 25

Бүгін Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қазақ тілі және әдебиеті кафедрасының профессоры, филология ғылымдарының докторы, ақын Қадыр Жүсіппен кездесу өтті.

БАҚ арасындағы бәсеке

24 Июн 2019 23

23 маусым күні Атырауда облыстық әкімшіліктің қолдауымен, Ішкі саясат басқармасының ұйымдастыруымен «Байланыс және ақпарат қызметкерлері» күніне арналған  БАҚ өкілдері арасында спорттық ойындар жарысы өтті.