Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттері университет студенттерінің VI Универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

Пресс-конференцияда бұқаралық ақпарат құралдары өкілдері алдында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі проректор Ляйля Койшигулова, университетіміздің денешынықтыру кафедрасының меңгерушісі, Қазақстан Республикасына еңбек сіңірген жаттықтырушы Алпысбай Аралбаев сөз сөйлеп, университет тарихында алғаш рет өткелі отырған ауқымды шара жөнінде кеңінен ақпарат берді.

Естеріңізге сала кетейік, Халықаралық деңгейдегі спорттық шараға Иран, Азербайжан, Ресей және Қазақстан елінен барлығы 700-ден аса студенттері қатынасып, 10 спорт түрінен, атап айтар болсақ, футбол, баскетбол, шахмат, жеңіл атлетика, каратэ, жүзу, бокс, дзюдо, үстел теннисі ойындарынан сайысқа түспек.

Шараға Атырау облысының әкімі Н.Ноғаев және Каспий маңы елдері мемлекеттік университеттерінің ректорлары қатысады деп күтілуде. Сондай-ақ елімізге танымал спортшылар да шақырылды.

ҚР Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы университетімізде

20 Фев 2019 41

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы Қалетаевтың қатысуымен кездесу өтті.

Х.Табылдиевтың «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсауы кесілді

18 Фев 2019 52

Өткен жұмада Ғ.Сланов атындағы Атырау облыстық ғылыми әмбебап кітапханасында "Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанындағы Саясаттанушылар орталығы және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұйымдастыруымен профессор Хисмет Табылдиевтың  «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсаукесеріне арналған ғылыми семинар өтті.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 47

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 56

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 67

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.