Атырауда тұнғыш рет парадзюдодан Әлем кубогі өтті

2018 жылдың 9-10 қыркүйекте Қазақстан тарихында тұңғыш рет ерлермен әйелдер арасында Атырау қаласында парадзюдодан Әлем кубогі жоғары дәрежеде өтті.

Жарысқа әлемнің 20 мемлекетінің мықты парадзюдошылары қатысты. Бұл жарыста 60кг салмақта күрескен университетіміздің студенті Сариев Ануар 5-ші орынды иеленді. Бұл жарыс 2020 жылы Токияда өтетін жазғы Олимпиада ойындарына жолдама алу үшін ұпайлар берілді. Жарыстан кейін Еуропаның және Азия мемлекеттерінің мықты бапкерлері мастер класс жаттығу сабақтарын өткізді. Университетіміздің дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының 20 студенті қатысты.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 10

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 26

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 31

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 52

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.