Атырауда тұнғыш рет парадзюдодан Әлем кубогі өтті

2018 жылдың 9-10 қыркүйекте Қазақстан тарихында тұңғыш рет ерлермен әйелдер арасында Атырау қаласында парадзюдодан Әлем кубогі жоғары дәрежеде өтті.

Жарысқа әлемнің 20 мемлекетінің мықты парадзюдошылары қатысты. Бұл жарыста 60кг салмақта күрескен университетіміздің студенті Сариев Ануар 5-ші орынды иеленді. Бұл жарыс 2020 жылы Токияда өтетін жазғы Олимпиада ойындарына жолдама алу үшін ұпайлар берілді. Жарыстан кейін Еуропаның және Азия мемлекеттерінің мықты бапкерлері мастер класс жаттығу сабақтарын өткізді. Университетіміздің дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының 20 студенті қатысты.

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 67

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 82

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 89

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 75

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Түлектер тілегі

4 Июл 2019 126