Атырауда тұнғыш рет парадзюдодан Әлем кубогі өтті

2018 жылдың 9-10 қыркүйекте Қазақстан тарихында тұңғыш рет ерлермен әйелдер арасында Атырау қаласында парадзюдодан Әлем кубогі жоғары дәрежеде өтті.

Жарысқа әлемнің 20 мемлекетінің мықты парадзюдошылары қатысты. Бұл жарыста 60кг салмақта күрескен университетіміздің студенті Сариев Ануар 5-ші орынды иеленді. Бұл жарыс 2020 жылы Токияда өтетін жазғы Олимпиада ойындарына жолдама алу үшін ұпайлар берілді. Жарыстан кейін Еуропаның және Азия мемлекеттерінің мықты бапкерлері мастер класс жаттығу сабақтарын өткізді. Университетіміздің дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының 20 студенті қатысты.

21 Сен 2018 4

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 24

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 46

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 59

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

Ғарифолла Есім «Тіл тәуелсіздігі» мәселесін көтерді

17 Сен 2018 166

2018 жылдың 14 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР мәдениет және спорт министрлігінің кеңесшісі, белгілі қоғам қайраткері, ҚР Ғылым академиясының академигі Ғарифолла Есіммен кездесу болып өтті.