Мәулен Әшімбаев Атырау облысына іс сапары аясында университет студенттерімен кездесті

«Нұр Отан» партиясы Төрағасының орынбасары Мәулен Әшімбаев, Атырау облысы әкімі Нұрлан Ноғаев, облыс әкім орынбасары Нұрсауле Сайлауова унвиерситет студенттерімен кездесіп, өзекті мәселелер жөнінде пікір алысты.

Университет ректоры Абзал Талтенов іссапар аясында келген облыс басшылары мен партия төрағасына университеттегі ашылып жатырған орталықтарды таныстырды. Жаңа оқу жылына құрылған жоспарларды ортаға сала отырып, қыркүйек айының 24-30 аралығында өтетін Каспий өңірі мемлекеттерінің университеті студенттерінің VI-ші Универсиадасы туралы сөз қозғады.

Мәулен Әшімбаев Елбасының тапсырмаларын қамтамасыз ететін өзекті мәселелерді қозғай отырып, «Партиялық модернизациялаудың нақты жоспары дайын. Бұл реформаның басты мақсаты - Қазақстанның экономикалық, саяси және рухани салаларында модернизациялау бағытын саяси қолдаудың неғұрлым тиімді тетіктерін құру. Біріншіден, біз партиялық кадрлардың бәсекеге қабілеттілігін арттыруымыз қажет. Екіншіден, партия жалпыұлттық күн тәртібін қалыптастыруға қатысты қатысатын қуатты идея жасаушы, стратегиялық күш болуы тиіс», - деді.

«Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалының төрағасы, облыс әкімі Нұрлан Ноғаев партиялық активте сөйлеген сөзінде өңірдегі Елбасының бес әлеуметтік бастамасын іске асырудағы жұмыстар туралы атап өтті.

«Мемлекет басшысы бастама жасаған барлық бағыттар бойынша облыста ауқымды жұмыстар жүргізілуде. «Нұр Отан» партиясы облыстық филиалы Атырау мемлекеттік университетінің базасында IT-орталық құрды. Қысқа мерзімде орталық 113 маман дайындап, оның ішінде облыс және қала мектептерінің 35 оқытушысы бар. Облыс бойынша бағдарламалауды оқытуды жүргізетін барлығы 10 IT-сынып ашылды. Студенттерді жатақханаларда орындармен қамтамасыз етуге назар аударылуда. 2020 жылға дейін біз студенттерді жатақханамен қамтамасыз ету мәселесін толықтай шешетін боламыз»,-деді Нұрлан Ноғаев.

Жастар жылындағы жаңа талпыныс

22 Апр 2019 23

22-26 сәуір аралығында Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ өзін-өзі басқару ұйымының апталығы басталды.

«Толеранттылық: ерекше білімді қажет ететін балалармен қатынас» тақырыбында тәжірибе алмасты

21 Апр 2019 43

18 сәуірде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Инновациялық білім беру факультеті, Психология және арнайы білім беру кафедрасының ұстаздарымен және 3 курс Дефектология мамандығының студенттерімен «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында, университеттің 70 жылдығына арналған іс-шаралар жоспары негізінде«Толеранттылық: ерекше білімді қажет ететін балалармен қатынас» тақырыбында тәжірибе алмасу үшін семинар ұйымдастырылды.

«Тұлғалар аллеясы» салтанатты түрде ашылды

19 Апр 2019 80

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында еліміздің дамуына үлес қосып, білім, ғылым, мәдениет және өнер саласында айрықша із қалдырған Атырау өңірінің біртуар азаматтарына арналған «Тұлғалар аллеясының» салтанатты ашылу рәсімі өтті.

18 Апр 2019 50

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 89

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.