Мәулен Әшімбаев Атырау облысына іс сапары аясында университет студенттерімен кездесті

«Нұр Отан» партиясы Төрағасының орынбасары Мәулен Әшімбаев, Атырау облысы әкімі Нұрлан Ноғаев, облыс әкім орынбасары Нұрсауле Сайлауова унвиерситет студенттерімен кездесіп, өзекті мәселелер жөнінде пікір алысты.

Университет ректоры Абзал Талтенов іссапар аясында келген облыс басшылары мен партия төрағасына университеттегі ашылып жатырған орталықтарды таныстырды. Жаңа оқу жылына құрылған жоспарларды ортаға сала отырып, қыркүйек айының 24-30 аралығында өтетін Каспий өңірі мемлекеттерінің университеті студенттерінің VI-ші Универсиадасы туралы сөз қозғады.

Мәулен Әшімбаев Елбасының тапсырмаларын қамтамасыз ететін өзекті мәселелерді қозғай отырып, «Партиялық модернизациялаудың нақты жоспары дайын. Бұл реформаның басты мақсаты - Қазақстанның экономикалық, саяси және рухани салаларында модернизациялау бағытын саяси қолдаудың неғұрлым тиімді тетіктерін құру. Біріншіден, біз партиялық кадрлардың бәсекеге қабілеттілігін арттыруымыз қажет. Екіншіден, партия жалпыұлттық күн тәртібін қалыптастыруға қатысты қатысатын қуатты идея жасаушы, стратегиялық күш болуы тиіс», - деді.

«Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалының төрағасы, облыс әкімі Нұрлан Ноғаев партиялық активте сөйлеген сөзінде өңірдегі Елбасының бес әлеуметтік бастамасын іске асырудағы жұмыстар туралы атап өтті.

«Мемлекет басшысы бастама жасаған барлық бағыттар бойынша облыста ауқымды жұмыстар жүргізілуде. «Нұр Отан» партиясы облыстық филиалы Атырау мемлекеттік университетінің базасында IT-орталық құрды. Қысқа мерзімде орталық 113 маман дайындап, оның ішінде облыс және қала мектептерінің 35 оқытушысы бар. Облыс бойынша бағдарламалауды оқытуды жүргізетін барлығы 10 IT-сынып ашылды. Студенттерді жатақханаларда орындармен қамтамасыз етуге назар аударылуда. 2020 жылға дейін біз студенттерді жатақханамен қамтамасыз ету мәселесін толықтай шешетін боламыз»,-деді Нұрлан Ноғаев.

Жастар жылы – жаңа бағыттардың жаршысы

23 Янв 2019 3

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің жастары  үшін ерекше күн болды. Ол  2019 жыл – «Жастар жылы» болып ресми ашылуы еді. Бұл елімізде мемлекеттік жастар саясатын жан-жақты қолдау мен жүзеге асыруға бағытталған ауқымды іс-қимыл жоспарын іске асыруға бастау алатыны сөзсіз.

2019-жыл Жастар жылы

23 Янв 2019 3

Жастардың жүрек сөзі

«Жастар жылы» - ұлы істердің бастауы

23 Янв 2019 7

Бүгін Елбасы Н.Назарбаевтың қатысуымен «Жастар жылы» ресми түрде өз бастауын алды. Яғни, Астанада ЭКСПО-2017 «Нұр әлем» көрме кешенінің павильонында ҚР Президенті Нұрсұлтан Назарбаевтың қатысуымен «Тәуелсіздіктің ұрпақтары» атты Жастар жылының салтанатты ашылу рәсімі өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

21 Янв 2019 84

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 67-ші спартакиадасы өз мәресіне жетті.

АБЗАЛ АХАТҰЛЫ АЙТАДЫ

21 Янв 2019 56

Арыстандай айбатты, арынды әрі дарынды жастарға қай уақытта да қолдаудың қажеттілігін Мемлекет басшысы үнемі айтып жүреді. Н.Ә Назарбаев биылғы жылды «Жастар жылы» деп жариялады.