Мәулен Әшімбаев Атырау облысына іс сапары аясында университет студенттерімен кездесті

«Нұр Отан» партиясы Төрағасының орынбасары Мәулен Әшімбаев, Атырау облысы әкімі Нұрлан Ноғаев, облыс әкім орынбасары Нұрсауле Сайлауова унвиерситет студенттерімен кездесіп, өзекті мәселелер жөнінде пікір алысты.

Университет ректоры Абзал Талтенов іссапар аясында келген облыс басшылары мен партия төрағасына университеттегі ашылып жатырған орталықтарды таныстырды. Жаңа оқу жылына құрылған жоспарларды ортаға сала отырып, қыркүйек айының 24-30 аралығында өтетін Каспий өңірі мемлекеттерінің университеті студенттерінің VI-ші Универсиадасы туралы сөз қозғады.

Мәулен Әшімбаев Елбасының тапсырмаларын қамтамасыз ететін өзекті мәселелерді қозғай отырып, «Партиялық модернизациялаудың нақты жоспары дайын. Бұл реформаның басты мақсаты - Қазақстанның экономикалық, саяси және рухани салаларында модернизациялау бағытын саяси қолдаудың неғұрлым тиімді тетіктерін құру. Біріншіден, біз партиялық кадрлардың бәсекеге қабілеттілігін арттыруымыз қажет. Екіншіден, партия жалпыұлттық күн тәртібін қалыптастыруға қатысты қатысатын қуатты идея жасаушы, стратегиялық күш болуы тиіс», - деді.

«Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалының төрағасы, облыс әкімі Нұрлан Ноғаев партиялық активте сөйлеген сөзінде өңірдегі Елбасының бес әлеуметтік бастамасын іске асырудағы жұмыстар туралы атап өтті.

«Мемлекет басшысы бастама жасаған барлық бағыттар бойынша облыста ауқымды жұмыстар жүргізілуде. «Нұр Отан» партиясы облыстық филиалы Атырау мемлекеттік университетінің базасында IT-орталық құрды. Қысқа мерзімде орталық 113 маман дайындап, оның ішінде облыс және қала мектептерінің 35 оқытушысы бар. Облыс бойынша бағдарламалауды оқытуды жүргізетін барлығы 10 IT-сынып ашылды. Студенттерді жатақханаларда орындармен қамтамасыз етуге назар аударылуда. 2020 жылға дейін біз студенттерді жатақханамен қамтамасыз ету мәселесін толықтай шешетін боламыз»,-деді Нұрлан Ноғаев.

21 Сен 2018 17

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 31

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 52

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 66

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

Ғарифолла Есім «Тіл тәуелсіздігі» мәселесін көтерді

17 Сен 2018 174

2018 жылдың 14 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР мәдениет және спорт министрлігінің кеңесшісі, белгілі қоғам қайраткері, ҚР Ғылым академиясының академигі Ғарифолла Есіммен кездесу болып өтті.