Оңтүстік Корея елшісі Атырау университетінде

Атырау мемлекеттік университетіне Оңтүстік Кореяның Қазақстандағы Төтенше және Өкілетті елшісі Ким Дэ Сик мырза, консул Ли Хен Чжу xаным мен Даулет Ибраев мырзалар ресми іс сапармен келді.

Елші мырзамен болған кездесуде университетімізде Корея университеттерімен келісімшарт негізінде академиялық ұтқырлық бағдарламасы шеңберінде білім алумен қатар түрлі бағытта бірлескен ғылыми жобалар жасау талқыланды. Оңтүстік Корея тарапынан тіл мамандарын шақыру мен екі шет тілі мамандығы бойынша корей тілін ашу талқыланды. Елші мырзаның тарапынан университетімізде Корей орталығын ашуға, кітаптармен қамтамасыз етуге қолдау көрсететінін атап өтті. Ресми кездесуден соң студенттерге Оңтүстік Кореяның тариxы дамуы туралы ақпаратық танымдық лекция оқыды.

Жастар жылы – жаңа бағыттардың жаршысы

23 Янв 2019 4

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің жастары  үшін ерекше күн болды. Ол  2019 жыл – «Жастар жылы» болып ресми ашылуы еді. Бұл елімізде мемлекеттік жастар саясатын жан-жақты қолдау мен жүзеге асыруға бағытталған ауқымды іс-қимыл жоспарын іске асыруға бастау алатыны сөзсіз.

2019-жыл Жастар жылы

23 Янв 2019 4

Жастардың жүрек сөзі

«Жастар жылы» - ұлы істердің бастауы

23 Янв 2019 7

Бүгін Елбасы Н.Назарбаевтың қатысуымен «Жастар жылы» ресми түрде өз бастауын алды. Яғни, Астанада ЭКСПО-2017 «Нұр әлем» көрме кешенінің павильонында ҚР Президенті Нұрсұлтан Назарбаевтың қатысуымен «Тәуелсіздіктің ұрпақтары» атты Жастар жылының салтанатты ашылу рәсімі өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

21 Янв 2019 84

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасындағы дәстүрлі 67-ші спартакиадасы өз мәресіне жетті.

АБЗАЛ АХАТҰЛЫ АЙТАДЫ

21 Янв 2019 56

Арыстандай айбатты, арынды әрі дарынды жастарға қай уақытта да қолдаудың қажеттілігін Мемлекет басшысы үнемі айтып жүреді. Н.Ә Назарбаев биылғы жылды «Жастар жылы» деп жариялады.