Оңтүстік Корея елшісі Атырау университетінде

Атырау мемлекеттік университетіне Оңтүстік Кореяның Қазақстандағы Төтенше және Өкілетті елшісі Ким Дэ Сик мырза, консул Ли Хен Чжу xаным мен Даулет Ибраев мырзалар ресми іс сапармен келді.

Елші мырзамен болған кездесуде университетімізде Корея университеттерімен келісімшарт негізінде академиялық ұтқырлық бағдарламасы шеңберінде білім алумен қатар түрлі бағытта бірлескен ғылыми жобалар жасау талқыланды. Оңтүстік Корея тарапынан тіл мамандарын шақыру мен екі шет тілі мамандығы бойынша корей тілін ашу талқыланды. Елші мырзаның тарапынан университетімізде Корей орталығын ашуға, кітаптармен қамтамасыз етуге қолдау көрсететінін атап өтті. Ресми кездесуден соң студенттерге Оңтүстік Кореяның тариxы дамуы туралы ақпаратық танымдық лекция оқыды.

Жастар жылындағы жаңа талпыныс

22 Апр 2019 16

22-26 сәуір аралығында Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ өзін-өзі басқару ұйымының апталығы басталды.

«Толеранттылық: ерекше білімді қажет ететін балалармен қатынас» тақырыбында тәжірибе алмасты

21 Апр 2019 38

18 сәуірде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Инновациялық білім беру факультеті, Психология және арнайы білім беру кафедрасының ұстаздарымен және 3 курс Дефектология мамандығының студенттерімен «Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында, университеттің 70 жылдығына арналған іс-шаралар жоспары негізінде«Толеранттылық: ерекше білімді қажет ететін балалармен қатынас» тақырыбында тәжірибе алмасу үшін семинар ұйымдастырылды.

«Тұлғалар аллеясы» салтанатты түрде ашылды

19 Апр 2019 72

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті - Елбасы Н.Ә.Назарбаевтың «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламалық мақаласы аясында еліміздің дамуына үлес қосып, білім, ғылым, мәдениет және өнер саласында айрықша із қалдырған Атырау өңірінің біртуар азаматтарына арналған «Тұлғалар аллеясының» салтанатты ашылу рәсімі өтті.

18 Апр 2019 49

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде «Президенттік басқару жүйесінің теориясы мен практикасы және Қазақстандағы Президенттік сайлау» тақырыбында  конференция өтті.

Профессор Бақыт Барсайдың 70 жасқа толуына орай ғылыми-әдістемелік конференция

17 Апр 2019 88

2019 жылы 12 сәуір күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ардагер ұстаз, ғалым,  пед.ғ.д., профессор Барсай Бақыт Телжанқызының мерейлі 70 жасқа толуына арналған «Білім беру мазмұнын жаңарту жағдайында педагогикалық кадрларды кәсіби даярлау: құзыреттілік, технология, инновация» атты республикалық  ғылыми-әдістемелік конференция өтті.