Оңтүстік Корея елшісі Атырау университетінде

Атырау мемлекеттік университетіне Оңтүстік Кореяның Қазақстандағы Төтенше және Өкілетті елшісі Ким Дэ Сик мырза, консул Ли Хен Чжу xаным мен Даулет Ибраев мырзалар ресми іс сапармен келді.

Елші мырзамен болған кездесуде университетімізде Корея университеттерімен келісімшарт негізінде академиялық ұтқырлық бағдарламасы шеңберінде білім алумен қатар түрлі бағытта бірлескен ғылыми жобалар жасау талқыланды. Оңтүстік Корея тарапынан тіл мамандарын шақыру мен екі шет тілі мамандығы бойынша корей тілін ашу талқыланды. Елші мырзаның тарапынан университетімізде Корей орталығын ашуға, кітаптармен қамтамасыз етуге қолдау көрсететінін атап өтті. Ресми кездесуден соң студенттерге Оңтүстік Кореяның тариxы дамуы туралы ақпаратық танымдық лекция оқыды.

21 Сен 2018 11

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 26

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 46

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 60

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

Ғарифолла Есім «Тіл тәуелсіздігі» мәселесін көтерді

17 Сен 2018 169

2018 жылдың 14 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР мәдениет және спорт министрлігінің кеңесшісі, белгілі қоғам қайраткері, ҚР Ғылым академиясының академигі Ғарифолла Есіммен кездесу болып өтті.