Студенттерді салтанатты қабылдау шарасы өтті

Қыркүйек айының 3-і күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Білім күніне арналған жиын өтті.

Мерекелік шараның алғашқы құттықтау сөзі университет ректоры, Талтенов Абзал Ахатұлына берілді. Университет табалдырығын алғаш аттап, жаңа сатыға көтерілген 1 курс студенттеріне сәттілік тілеп, білім шыңына жетулеріне тілектестік білдірді.

Білім кілтін университетіміздің белсенді студенттері, оқу орнының табалдырығын алғаш аттаған студенттерге табыстады, шара соңы мерекелік концертпен жалғасын тапты.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 17

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 31

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 35

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 58

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 44

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.