Жерлесіміз жеңіс тұғырында

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Жарыс барысында Атыраулық спортшылар еншілеріне 1 алтын және 1 қола медаль байлады.

Ел намысын 54 келі салмақта Қазақстанның ең титулды спортшысы, бүкіләлемдік ойындардың жеңімпазы Еламан Саясатов қорғады. Ақтық сында спортшымыз Ресейлік қарсыласын 29:28 есебімен тізе бүктіріп, қанжығасына алтын байлады.

- Ресейлік спортшымен болған финалдық кездесу оңайға түскен жоқ. Себебі қарсыласым танымал әрі тәжірбиелі. Соңғы рет онымен Польша елінде жолығып, жеңіске жеткен болатынмын. Сол себепті ескі қарсыласымды алдын-ала біліп шықтым. Мақсатым – қатысқан барлық жарыстарымда жеңіске жетіп, Қазақстанның атын шығару, - дейді Е.Саясатов.
Сондай-ақ, 63,5 келі салмақта Әбіл Галиев қола жүлдегер атанды. Ол іріктеу кезеңінде польшалық Оскар Сигертті жықса, жартылай финалда Беларусь спортшысына есе жіберді.

ҚР Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы университетімізде

20 Фев 2019 41

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде "Рухани жаңғыру" бағдарламасы аясында Қазақстан Республикасының Қоғамдық даму министрі Дархан Аманұлы Қалетаевтың қатысуымен кездесу өтті.

Х.Табылдиевтың «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсауы кесілді

18 Фев 2019 52

Өткен жұмада Ғ.Сланов атындағы Атырау облыстық ғылыми әмбебап кітапханасында "Нұр Отан" партиясы Атырау облыстық филиалы жанындағы Саясаттанушылар орталығы және Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұйымдастыруымен профессор Хисмет Табылдиевтың  «Атырау облысының тарихы» атты монографиясының тұсаукесеріне арналған ғылыми семинар өтті.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 47

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 56

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 67

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.