Жерлесіміз жеңіс тұғырында

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Жарыс барысында Атыраулық спортшылар еншілеріне 1 алтын және 1 қола медаль байлады.

Ел намысын 54 келі салмақта Қазақстанның ең титулды спортшысы, бүкіләлемдік ойындардың жеңімпазы Еламан Саясатов қорғады. Ақтық сында спортшымыз Ресейлік қарсыласын 29:28 есебімен тізе бүктіріп, қанжығасына алтын байлады.

- Ресейлік спортшымен болған финалдық кездесу оңайға түскен жоқ. Себебі қарсыласым танымал әрі тәжірбиелі. Соңғы рет онымен Польша елінде жолығып, жеңіске жеткен болатынмын. Сол себепті ескі қарсыласымды алдын-ала біліп шықтым. Мақсатым – қатысқан барлық жарыстарымда жеңіске жетіп, Қазақстанның атын шығару, - дейді Е.Саясатов.
Сондай-ақ, 63,5 келі салмақта Әбіл Галиев қола жүлдегер атанды. Ол іріктеу кезеңінде польшалық Оскар Сигертті жықса, жартылай финалда Беларусь спортшысына есе жіберді.

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 40

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 240

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 100

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 198

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.