Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Кездесудің модераторы, Ғылым қорының жобалар координаторы Әлібек Хамидуллин «Ғылыми және ғылыми-техникалық қызмет нәтижелерін коммерцияландыру» жобасы негізінде ғылыми жобаларға ынталы серіктестерге гранттық қаржыландыру ережелері бойынша түсінік жұмыстарын жүргізді. Шараға қатысқан Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы, Атырау мұнай және газ университеті мен Атырау инженерлік-гуманитарлық институтының ғалымдары және сонымен қатар озық технологияларды өндіріске енгізуге ынталы өнеркәсіп орындары мен бизнес өкілдері конкурс бойынша грант беру шарттарымен танысты.

Айта кету керек, аталмыш конкурс бойынша өтінімдерді қабылдау мерзімі – 2018 жылдың 18 маусымынан 1 тамыздың 18:00 сағаты аралығында www.e-cloud.asia сайтындағы электронды өтінімдерді қабылдау жүйесі арқылы қабылданады. Сонымен қатар, грант сомасы 300 млн. теңгеге дейін болса, сол жобаны іске асыру 3 жылға дейінгі аралықты қамтиды. Қандай да бір сұрақтар туындаған жағдайда +7 (7172) 768 578, 266 359 телефондары арқылы жауап ала аласыздар.

Малика ТАКЕЖАНОВА,

медиа-қызмет орталығының тілшісі.

Суретті түсірген Құдияр ДАНИЯРОВ

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 5

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды

Құттықтаймыз! Эльмираның туындылары Кипр төрінде

17 Июл 2019 84

Біздің университетіміздің «Бейнелеу өнері және дизайн» кафедрасының аға оқытушысы, магистр, «Болашақ» бағдарламасының түлегі, суретші Жұмабаева Эльмираның картиналары Кипрдегі өнер музейіне қабылданды.

«ЖАҢА ГУМАНИТАРЛЫҚ БІЛІМ. ҚАЗАҚ ТІЛІНДЕГІ 100 ЖАҢА ОҚУЛЫҚ»

16 Июл 2019 95

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша«Ұлттық аударма бюросы»  қоғамдық қорынан ғылыми кітапханаға ағылшын тілінен қазақ тіліне аударылған 30 атау (145 данамен) келіп түсті.
Барлығы 4350 кітап.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 98

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 87

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.