Түлектер түлеп ұшты

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.

2017-2018 оқу жылында Атырау мемлекеттік университеті жалпы саны 1727 түлегін шығарып салды. Оның ішінде 186 магистрант, бакалавр бойынша күндізгі бөлімді 643 студент, кешкі бөлімді 784 студент, сырттай бөлімді 114 студент тəмамдап отыр.
Салтанатты кеште алғашқы болып құттықтау сөз сөйлеген университет ректоры, х.ғ.д., профессор Абзал Талтенов түлектердің ата-аналарына алғыс айтып, үлкен өмірлеріне ақ жол мен сəтті сапар тіледі. Кештің құрметті қонақтары Қазақстан Жазушылар Одағының мүшесі, "Шалқар" радиосының директоры Қалқаман Сарин жəне қазақ эстрадасының жарық жұлдыздары Бейбіт Қорған мен Бейбіт Кушкалиев болды.
Халықаралық ашықтықты қамтамасыз етуге және объективті академиялық және біліктіліктің кәсібилігін мойындату үшін, сондай-ақ, академиялық ұтқырлық және білім беру бағдарламаларының салыстырмалылығын дамыту мақсатымен Еуропалық комиссия, Еуропа Кеңесі және ЮНЕСКО білім беру құжатына қосымша құжат әзірледі. Бұл құжат Diploma Supplement – Еуропалық үлгідегі дипломға қосымша атауын алды.
Еуропалық үлгідегі диплом қосымшасы Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетін биылғы оқу жылында бітірген күндізгі оқу нысанының 643 студентіне және 186 магистрантына университет тарихында алғаш рет табысталды.

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 40

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Жерлесіміз жеңіс тұғырында

30 Июл 2018 35

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 245

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 100

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 198

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.