Еуропаның жеңіс тұғырында

2018 жылдың 18-22 маусым аралығында Румынияның Бухарест қаласында ересектер арасында жекпе-жектен  II ашық Еуропа чемпионаты өтті.

Осы чемпионатқа 65,8 кг салмақта Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен Инновация факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының 2 курс студенті Тулегенов Мейірбек қатынасып, жүлделі III орынды жеңіп алды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 75

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 58

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 96

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 30

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

“Kids University» жаздық маусымы басталды

3 Июн 2019 54

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған бірегей жоба – “Kids University»  жаздық маусымын бастады.