«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.

Шара барысында физика-математика ғылымдарының кандидаты Ғ.Салтанова, бағдарламалық инженерия кафедрасының меңгерушісі, техника ғылымдарының кандидаты Ж.Ғаббасова мен университет оқытушылары А.Кубашева, Қ.Бағытова, А.Майлыбаева, М.Құрмансейіт, Э.Эльдарова, Б.Тұрсынова жалпы оқулық туралы оның құндылығы мен ерекшеліктері жөнінде өз пікірлерімен бөлісті.

Бұл кітап адамзаттың ортақ болашағы үшін алаңдайтын және революциялық технологияларды қоғам тіршілігіне икемдеуге ниетті жасампаз ортаға арналған.Тұтастай алғанда, бұл кітап қазіргі заманғы оқырман үшін, білім қуған жастар үшін өте пайдалы.

Сонымен қатар информатика кафедрасының меңгерушісі Ж.Қабылхамит (Information and Communication Technologies // Информационно-коммуникационные технологии Учебник: в 2-х частях, Часть1., Часть 2) оқулығын оқу бағдарламасында қажеттілігі туралы айтты.

Ғылыми кітапхана қорына келіп түскен «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы он жеті кітапты насихаттауда көрме ұйымдастырылды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 73

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 55

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 95

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 29

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

“Kids University» жаздық маусымы басталды

3 Июн 2019 52

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған бірегей жоба – “Kids University»  жаздық маусымын бастады.