Жаңа оқулық - жақсы тарту

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Шараға қаржы және есеп, экономика, менеджмент кафедраларының оқытушылары қатынасты.

Н.Грегори Мэнкью, Марк П. Тейлор «Экономикс», 4-Халықаралық басылым оқулығы бойынша қаржы және есеп кафедрасының меңгерушісі Э.Адиетова, Дональд Ф. Куратко «Кәсіпкерлік: теория, процесс, практика»,

10-басылым кітабы бойынша магистр, аға оқытушы А.Мукашева, Рики У. Гриффин «Менеджмент» 12 басылым оқулығы бойынша магистр, аға оқытушы Р.Жолымбаева жалпы оқулық туралы оның ерекшеліктері мен құндылығы туралы қысқаша мағлұматтар берді.

Экономика және құқық факультетінің деканы Қ.Утепкалиева, экономика кафедрасының меңгерушісі Р.Сабирова, аға оқытушы Ж.Хамидуллиналар оқулықтар туралы өзіндік тұжырымдармен бөлісті.

Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру

22 Авг 2019 27

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ағымдағы жылдың 19-29 тамыз күндері Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру жұмыстары аясында  шаралар өтуде.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 21

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 186

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 154

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 113

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды