Жаңа оқулық - жақсы тарту

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Шараға қаржы және есеп, экономика, менеджмент кафедраларының оқытушылары қатынасты.

Н.Грегори Мэнкью, Марк П. Тейлор «Экономикс», 4-Халықаралық басылым оқулығы бойынша қаржы және есеп кафедрасының меңгерушісі Э.Адиетова, Дональд Ф. Куратко «Кәсіпкерлік: теория, процесс, практика»,

10-басылым кітабы бойынша магистр, аға оқытушы А.Мукашева, Рики У. Гриффин «Менеджмент» 12 басылым оқулығы бойынша магистр, аға оқытушы Р.Жолымбаева жалпы оқулық туралы оның ерекшеліктері мен құндылығы туралы қысқаша мағлұматтар берді.

Экономика және құқық факультетінің деканы Қ.Утепкалиева, экономика кафедрасының меңгерушісі Р.Сабирова, аға оқытушы Ж.Хамидуллиналар оқулықтар туралы өзіндік тұжырымдармен бөлісті.

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 8

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 100

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 65

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 105

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 39

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.