Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

Кеңес барысында Атырау облысы бойынша жиналған оқу-білім саласының мамандары жаңартылған білім беру мазмұны аясында өз ойларын жеткізіп, талқыға салды. Бір-бірімен тәжірибе алмасып, біліктіліктерін арттыруға келген педагогтар үштілді білім беруге ауысу жағдайындағы педагогикалық кадрларды дайындаумен қатар ағылшын тілінде оқытудың тәжірибесі мен мәселелері туралы да пікірлерін ортаға салып, сұрақ-жауап жүргізді. Үйлестіру кеңесі отырысының қорытындысы бойынша педагог-мамандар оқытудағы жаңа жүйелерді меңгеру туралы тәжірибені жетілдірді.

Малика ТАКЕЖАНОВА,
медиа-қызмет орталығының тілшісі

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 36

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.

Ғылыми жобаларды гранттық қаржыландыру конкурсы

11 Июл 2018 43

11 шілде күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР Білім және Ғылым министрлігі Ғылым комитеті жанындағы Ғылым қоры өкілдерімен кездесу өтті.

Астана, туған күніңмен!

5 Июл 2018 23

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті басшылығы және ұжымы қазақстандықтарды Елордамыздың 20 жылдық мерейтойымен құттықтайды!

Түлектер түлеп ұшты

30 Июн 2018 313

Бүгін 30 маусымда Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен кезекті рет түлектер түлеп ұшты, диплом алып үлкен өмірге қадам басты.

Еуропаның жеңіс тұғырында

25 Июн 2018 82

2018 жылдың 18-22 маусым аралығында Румынияның Бухарест қаласында ересектер арасында жекпе-жектен  II ашық Еуропа чемпионаты өтті.