Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

Кеңес барысында Атырау облысы бойынша жиналған оқу-білім саласының мамандары жаңартылған білім беру мазмұны аясында өз ойларын жеткізіп, талқыға салды. Бір-бірімен тәжірибе алмасып, біліктіліктерін арттыруға келген педагогтар үштілді білім беруге ауысу жағдайындағы педагогикалық кадрларды дайындаумен қатар ағылшын тілінде оқытудың тәжірибесі мен мәселелері туралы да пікірлерін ортаға салып, сұрақ-жауап жүргізді. Үйлестіру кеңесі отырысының қорытындысы бойынша педагог-мамандар оқытудағы жаңа жүйелерді меңгеру туралы тәжірибені жетілдірді.

Малика ТАКЕЖАНОВА,
медиа-қызмет орталығының тілшісі

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 10

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 26

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 31

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 52

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 40

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.