Халықаралық келісім-шартқа қол қойылды

Атырау мемлекеттік университетіне 2018 жылдың 5-6 маусым аралығында «Қазақ жазуының латын әліпбиіне көшіру жаһандану жағдайындағы мемлекеттік тілдің дамуы» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференцияға Түркия мемлекетінен «Түркі Кеңесі»  бірлігінің Бас хатшы орынбасары Омер Кожаман қатысты.

«Орхун» халықаралық академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша келісімшарт жасалды. Сонымен қатар Қырғыз Халықаралық Университетінің проректоры Баатырбек Акылбеков, Өзбекстан Республикасы Камаладдин Бекзод атындағы ұлттық Өнер институтының Дизайн кафедрасының деканы Лайло Раупова ханымдармен болған кездесуде университеттер арасында екі жақты келісімшартқа қол қойылып, алдағы уақытта түрлі бағдарламалар аясында нәтижелі жұмыс жасалады деп күтілуде.

Жеңімпаз жерлестеріміз елге оралды

1 Авг 2018 42

Осыған дейін хабарлағанымыздай, Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері Еламан Саясатов пен Әбіл Галиев Тайландта өткен Муай-тау спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионатында өнер көрсетіп, 1 алтын, 1 қола медальды қанжығаларына байлаған еді.

Жерлесіміз жеңіс тұғырында

30 Июл 2018 35

Тайланд елінде шілденің 22-27 аралығында Муай-Тай спорт түрінен студенттер арасындағы әлем чемпионаты өткен болатын.

Талапкерлерді оқуға шақырамыз!

24 Июл 2018 251

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті 2018-2019 оқу жылына талапкерлерді оқуға шақырады. Еліміздің жетекші жоғары оқу орындарының бірі де бірегейі саналатын Атырау мемлекеттік университетінде жаңа мамандықтар ашылып жатырғандығын назарларыңызға саламыз.

Келешегі бар ынтымақтастықты дамыту жолында

19 Июл 2018 101

16 шілдеде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Француз Республикасы және Қазақстан Республикасының төтенше және өкілетті елшісі - жоғары мәртебелі Филипп Мартинэ мырзамен және де басқа да ресми тұлғалар мен француз қонақтары, сонымен қатар экономикалық ынтымақтастық жөніндегі қорғаныс Бизнес Франс" өкілдері «Іскерлік және сауда-экономикалық ынтымақтастықты белгілеу» мақсатында кездесу өтті.

Университет курсанттары әскери ант қабылдады

12 Июл 2018 202

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының тұңғыш курсанттары Отанға, елге және Президентке адал қызмет ететіндері туралы әскери ант қабылдады.