Халықаралық келісім-шартқа қол қойылды

Атырау мемлекеттік университетіне 2018 жылдың 5-6 маусым аралығында «Қазақ жазуының латын әліпбиіне көшіру жаһандану жағдайындағы мемлекеттік тілдің дамуы» атты халықаралық ғылыми-практикалық конференцияға Түркия мемлекетінен «Түркі Кеңесі»  бірлігінің Бас хатшы орынбасары Омер Кожаман қатысты.

«Орхун» халықаралық академиялық ұтқырлық бағдарламасы бойынша келісімшарт жасалды. Сонымен қатар Қырғыз Халықаралық Университетінің проректоры Баатырбек Акылбеков, Өзбекстан Республикасы Камаладдин Бекзод атындағы ұлттық Өнер институтының Дизайн кафедрасының деканы Лайло Раупова ханымдармен болған кездесуде университеттер арасында екі жақты келісімшартқа қол қойылып, алдағы уақытта түрлі бағдарламалар аясында нәтижелі жұмыс жасалады деп күтілуде.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 79

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 58

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 96

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 31

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

“Kids University» жаздық маусымы басталды

3 Июн 2019 56

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған бірегей жоба – “Kids University»  жаздық маусымын бастады.