Кәсіподақ күніне арналған спартакиада болды

10 маусым – Кәсіподақтар күніне байланысты «Атырау облысы кәсіподақтар Орталығы» аумақтық кәсіподақтар бірлестігін ұйымдастыруымен «Геолог» спорттық кешенінде Астананың 20 жылдығына және Кәсіподақтар күніне арналған спартакиада болып өтті.

Бұл жарысқа облыстың салалық кәсіподақтар ұйымынан 10 команда қатынасып, кіші аяқ добынан, тоғызқұмалақ және бұқа тартудан сайысқа түсті. Қызықты да тартысты өткен жарыста «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Атырау облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің намысын қорғаған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары үшінші орынға ие болды. Жоғарғы оқу орнымыздың кәсіподақ мүшелері Ғанимат Ақсеріков, Асхат Чукуров – кіші аяқ добынан, Амангелді Жұмабаев – тоғызқұмалақтан және Саламат Лұқпанов – бұқа тартыста өз шеберліктерін жоғары көрсете білді.

Жалпыхалықтық диктант

14 Ноя 2018 3

Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 19 ақпандағы №637 Жарлығына және Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің 2018 жылғы 13 наурызындағы № 27 өкімімен бекітілген «Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына 2025 жылға дейін кезең-кезеңімен көшіру жөніндегі іс-шаралар жоспарына» сәйкес Халел Досмұхамедов атындағы Атырау Мемлекеттік университетінде 14 қараша 2018 жылы жалпыхалықтық диктант өткізілді.

Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев университетімізде

12 Ноя 2018 36

Бүгін 12 қараша күні Қазақстан Республикасының Білім және ғылым министрлігінің жауапты хатшысы Арын Орсариев Амангелдіұлы Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінде болды.

9 Ноя 2018 55

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің мәжіліс залында  «Байтақ» дискуссиялық клубының «КАСПИЙ ӨҢІРІНІҢ ЭКОЛОГИЯЛЫҚ МӘСЕЛЕЛЕРІНІҢ ЖАҒДАЙЫ, ПРОБЛЕМАЛАРЫ ЖӘНЕ ШЕШУ ЖОЛДАРЫ» тақырыбы бойынша дөңгелек үстел өтті.

ҰЛТТЫҚ ВАЛЮТАҒА 25 ЖЫЛ

9 Ноя 2018 97

Ұлттық валюта – еліміздің даму көзі, әлемдік деңгейге теңелудің алғашқы факторларының бірі. Ол барлық уақытта тәуелсіздігімізді қамтамасыз етеді.

Тілдік емес мамандықтардың студенттеріне музыкалық шайқас

5 Ноя 2018 15

2018 жылдың 5 қарашасында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде тілдік емес мамандықтардың студенттеріне музыкалық шайқас өткізілді.