Кәсіподақ күніне арналған спартакиада болды

10 маусым – Кәсіподақтар күніне байланысты «Атырау облысы кәсіподақтар Орталығы» аумақтық кәсіподақтар бірлестігін ұйымдастыруымен «Геолог» спорттық кешенінде Астананың 20 жылдығына және Кәсіподақтар күніне арналған спартакиада болып өтті.

Бұл жарысқа облыстың салалық кәсіподақтар ұйымынан 10 команда қатынасып, кіші аяқ добынан, тоғызқұмалақ және бұқа тартудан сайысқа түсті. Қызықты да тартысты өткен жарыста «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Атырау облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің намысын қорғаған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары үшінші орынға ие болды. Жоғарғы оқу орнымыздың кәсіподақ мүшелері Ғанимат Ақсеріков, Асхат Чукуров – кіші аяқ добынан, Амангелді Жұмабаев – тоғызқұмалақтан және Саламат Лұқпанов – бұқа тартыста өз шеберліктерін жоғары көрсете білді.

"Жақсылық жолында біргеміз"

15 Фев 2019 14

Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департаментi жанынан  құрылған  "АсУміт" қайырымдылық қоры 9-шы ақпан күні  "Жақсылық жолында біргеміз" атты фудзалдан қайырымдылық шарасын өте жоғары деңгейде өткізді.

Махамбет атындағы сыйлықтың иегері атанды!

13 Фев 2019 28

Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының профессоры Аманкелді Шамғонұлын республикалық Махамбет атындағы сыйлықтың лауреаты атануымен шын жүректен құттықтаймыз.

Ғылыми-сараптамалық топ мәжілісі өтті

13 Фев 2019 33

13 ақпанда біздің университетімізде Қазақстан халқы Ассамблеясы Ғылыми-сарапатамалық тобының мәжілісі өтті. Шараға Ғылыми-сараптамалық топ мүшелері, жастар өкілдері қатысты. Жиында Елбасының «Ұлы Даланың жеті қыры» атты мақаласынан туындайтын міндеттер талқыланды,   Ғылыми-сараптамалық тобының жұмыс жоспары белгіленді.

Студенттер спартакиадасы

12 Фев 2019 55

Университетімізде  студенттер арасында дәстүрлі факультетаралық спартакиада басталды.

Референт хатшыларының тренинигі өтті

11 Фев 2019 44

Стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаменті жанындағы корпоративтік оқыту орталығы 8 ақпанда хатшы-референттерге арналған "телефон этикеті"тақырыбында тренинг ұйымдастырды.