Кәсіподақ күніне арналған спартакиада болды

10 маусым – Кәсіподақтар күніне байланысты «Атырау облысы кәсіподақтар Орталығы» аумақтық кәсіподақтар бірлестігін ұйымдастыруымен «Геолог» спорттық кешенінде Астананың 20 жылдығына және Кәсіподақтар күніне арналған спартакиада болып өтті.

Бұл жарысқа облыстың салалық кәсіподақтар ұйымынан 10 команда қатынасып, кіші аяқ добынан, тоғызқұмалақ және бұқа тартудан сайысқа түсті. Қызықты да тартысты өткен жарыста «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Атырау облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің намысын қорғаған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары үшінші орынға ие болды. Жоғарғы оқу орнымыздың кәсіподақ мүшелері Ғанимат Ақсеріков, Асхат Чукуров – кіші аяқ добынан, Амангелді Жұмабаев – тоғызқұмалақтан және Саламат Лұқпанов – бұқа тартыста өз шеберліктерін жоғары көрсете білді.

Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру

22 Авг 2019 9

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ағымдағы жылдың 19-29 тамыз күндері Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру жұмыстары аясында  шаралар өтуде.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 16

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 175

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 144

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 109

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды