Кәсіподақ күніне арналған спартакиада болды

10 маусым – Кәсіподақтар күніне байланысты «Атырау облысы кәсіподақтар Орталығы» аумақтық кәсіподақтар бірлестігін ұйымдастыруымен «Геолог» спорттық кешенінде Астананың 20 жылдығына және Кәсіподақтар күніне арналған спартакиада болып өтті.

Бұл жарысқа облыстың салалық кәсіподақтар ұйымынан 10 команда қатынасып, кіші аяқ добынан, тоғызқұмалақ және бұқа тартудан сайысқа түсті. Қызықты да тартысты өткен жарыста «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Атырау облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің намысын қорғаған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары үшінші орынға ие болды. Жоғарғы оқу орнымыздың кәсіподақ мүшелері Ғанимат Ақсеріков, Асхат Чукуров – кіші аяқ добынан, Амангелді Жұмабаев – тоғызқұмалақтан және Саламат Лұқпанов – бұқа тартыста өз шеберліктерін жоғары көрсете білді.

21 Сен 2018 16

2018 жылдың 20 қыркүйегінде Республикасының Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы Атырау қаласындағы «Н.Назарбаев: дәуір, тұлға, қоғам» көшпелі көрме жобасын жүзеге асыру аясында «Елбасының сыртқы саяси бастамалары – Қазақстанның халықаралық мәртебесі мен беделін арттыру факторы ретінде» атты дөңгелек үстелін өткізді.

Универсиадаға байланысты пресс-конференция өтті

20 Сен 2018 30

19 қыркүйекте «Атырау-Ақпаратта» бұқаралық ақпарат құралдары өкілдерінің қатысуымен Каспий өңірі мемлекеттерінің университет студенттерінің VI-шы универсиадасы аясында пресс-конференция ұйымдастырылды.

«Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм»

19 Сен 2018 51

2018 жылдың 19 қыркүйегінде Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында «Назарбаев моделі: стратегиялық болжам және прагматизм» халықаралық ғылыми-тәжірибелік конференциясы өтті.

Қазақстан Республикасының Президенті Кеңсесінің бастығы Махмұд Қасымбековпен кездесу

18 Сен 2018 65

2018 жылдың 18 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылар құрамы және білім алушы жастары Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы – ҚР Тұңғыш Президенті – Елбасы кітапханасы директорының міндетін атқарушы Махмұд Қасымбековпен кездесті.

Ғарифолла Есім «Тіл тәуелсіздігі» мәселесін көтерді

17 Сен 2018 171

2018 жылдың 14 қыркүйегінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ҚР мәдениет және спорт министрлігінің кеңесшісі, белгілі қоғам қайраткері, ҚР Ғылым академиясының академигі Ғарифолла Есіммен кездесу болып өтті.