Кәсіподақ күніне арналған спартакиада болды

10 маусым – Кәсіподақтар күніне байланысты «Атырау облысы кәсіподақтар Орталығы» аумақтық кәсіподақтар бірлестігін ұйымдастыруымен «Геолог» спорттық кешенінде Астананың 20 жылдығына және Кәсіподақтар күніне арналған спартакиада болып өтті.

Бұл жарысқа облыстың салалық кәсіподақтар ұйымынан 10 команда қатынасып, кіші аяқ добынан, тоғызқұмалақ және бұқа тартудан сайысқа түсті. Қызықты да тартысты өткен жарыста «Қазақстандық салалық білім және ғылым қызметкерлері кәсіптік одағының Атырау облыстық ұйымы» қоғамдық бірлестігінің намысын қорғаған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары үшінші орынға ие болды. Жоғарғы оқу орнымыздың кәсіподақ мүшелері Ғанимат Ақсеріков, Асхат Чукуров – кіші аяқ добынан, Амангелді Жұмабаев – тоғызқұмалақтан және Саламат Лұқпанов – бұқа тартыста өз шеберліктерін жоғары көрсете білді.

Шетелдік ғалым дәріс оқуда

13 Ноя 2019 39

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің "Химия және химиялық технологиялар" кафедрасында шетелдік ғалымдарды шақыру бағдарламасы бойынша ғалым, қауымдастырылған профессор, ғылыми-техникалық қолданбалы орталықтың PhD докторы Артвина Коруха өз жұмысын бастады.

Мәңгілік ел жастары – индустрияға!

13 Ноя 2019 32

Бүгін университетімізде ҚР Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің тапсырысымен Елордамыз Нұр-Сұлтан қаласындағы «Зерттеуші» Республикалық ғылыми-білім беру орталығы Жастар жылына арналған әлеуметтік жобасы аясында «Мәңгілік ел жастары - индустрияға» («Серпін») жобасы шеңберінде студенттермен кездесу өтті.

Әділетті жеңісімен құттықтаймыз!

13 Ноя 2019 18

Аталмыш шара жастар жылы аясында "Азаматтық бастамаларды қолдау орталығы" КЕАҚ-ның гранттық жобасы қолдауымен Атырау облысы Жоғарғы оқу орындары арасында Жастар ісі жөніндегі комитет басшыларының арасында өткен болатын.
Әділетті жеңісімен құттықтап, республикалық  конкурста сәттілік тілейміз.

Ерлан ерледі

12 Ноя 2019 39

Таяуда Ақтау қаласында  Yessenov University ұйымдастыруымен Жастар жылы аясында Қазақстан мұнайының 120 жылдығына арналған «Университет – ой-пікірлер аймағы» Yessenov Forum өтті.  Аталмыш шараға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінен тарих мамандығының 4-курс студенті Баймағамбетов Ерлан қатысып, осы форум аясында өткен ғылыми-тәжірибелік конференцияда «Рухани жаңғыру бағдарламасы – тапсырмаларды шешуге арналған жаңа бағыт» секциясы бойынша жүлделі І орынды иеленді.

Сүндет Байғожин шеберлігімен бөлісті

12 Ноя 2019 25

9-шы қараша күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  ҚР еңбек сіңірген қайраткері, Құрмет орденінің иегері, Астана Опера тетарының жетекші әншісі Сүндет Байғожин Музыка және өнер кафедрасының студенттері мен вокал оқытушыларына арналған шеберлік сыныбын өткізді.