Сербияда IV рет қазақ күресінен Еуропа чемпионаты өтті

2018 жылдың 31 мамыр мен 2 маусым аралығында Сербияның Зренянин қаласында ҚР Мәдениет және спорт министрлігі, (UWW Біріккен күрес түрлері) Бүкіл әлемдік белбеу күресі комитеті және Дүниежүзілік қазақ күресі федерациясының қолдауымен  қазақ күресінен ересектер мен әйелдер арасында IV-ші  Еуропа чемпионаты өтті.

Чемпионат алдында төрешілермен өткен семинар кеңесін жүргізу мәртебесі Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының аға оқытушысы, Азия құрлығының қазақ күресі федерациясының бас хатшысы, халықаралық дәрежедегі төреші Хабиров Рафаэль Ралитұлына бұйырды. Төрешілерге қазақ күресінің ережелері туралы арнайы дайындалған бейне баяндама көрсетіліп, анықтама берілді. Жарысқа Еуропа құрлығының 17 елінің 100-ден астам палуандары қатысып, ерлер 6 салмақта, қыздар 6 салмақта сынға түсті. Жарыс жоғары дәрежеде өтті.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 73

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 56

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 95

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 29

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

“Kids University» жаздық маусымы басталды

3 Июн 2019 52

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған бірегей жоба – “Kids University»  жаздық маусымын бастады.