Сербияда IV рет қазақ күресінен Еуропа чемпионаты өтті

2018 жылдың 31 мамыр мен 2 маусым аралығында Сербияның Зренянин қаласында ҚР Мәдениет және спорт министрлігі, (UWW Біріккен күрес түрлері) Бүкіл әлемдік белбеу күресі комитеті және Дүниежүзілік қазақ күресі федерациясының қолдауымен  қазақ күресінен ересектер мен әйелдер арасында IV-ші  Еуропа чемпионаты өтті.

Чемпионат алдында төрешілермен өткен семинар кеңесін жүргізу мәртебесі Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының аға оқытушысы, Азия құрлығының қазақ күресі федерациясының бас хатшысы, халықаралық дәрежедегі төреші Хабиров Рафаэль Ралитұлына бұйырды. Төрешілерге қазақ күресінің ережелері туралы арнайы дайындалған бейне баяндама көрсетіліп, анықтама берілді. Жарысқа Еуропа құрлығының 17 елінің 100-ден астам палуандары қатысып, ерлер 6 салмақта, қыздар 6 салмақта сынға түсті. Жарыс жоғары дәрежеде өтті.

«Тәуелсіздік және рухани жаңғыру»

11 Дек 2019 5

Бүгін 16 желтоқсан Тәуелсіздік күніне орай  гуманитарлық ғылымдар және өнер факультетінің, әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедрасының аға-оқытушысы Ертелеева Роза Бекесовнаның ұйымдастыруымен «Тәуелсіздік және рухани жаңғыру» тақырыбында шара өтті.

Дзюдодан ашық турнир өтті

9 Дек 2019 48

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде  дзюдодан республикалық турнир өтті.

SWAPTEL ашық есік күні

6 Дек 2019 6

2019 жылдың 5 желтоқсанында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде SWAPTEL зертханасының ашық есік күні өтті.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 22

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 58

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.