Балалар университетінің жаңа маусымы ашылды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Балалар университетінің салтанатты ашылу шарасы өтті.

Балалардың білімге деген құмарлығын дамытуға көмектесетін, қалыпты мектептен өзгеше оқыту әдістемесін ұсынатын бірегей жобаны алғаш рет университетіміздің бірінші проректоры - Стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі проректоры Шилібекова Айгерім Сенбекқызының қолдауымен ашылған болатын. 2017 жылдың наурыз айында бастау алған бұл жоба осы күнге дейін жалғасын тауып келеді.

Жазғы маусымның ашылу салтанатының алғашқы сөз кезегін университетіміздің Әлеуметтік істер және жастар саясаты жөніндегі проректоры Ләйла Ерболатқызының құттықтау сөзімен ашылды. «Балдаурен» әнін орындаған кішкентай бүлдіршініміздің сазды әуенінен кейін Балалар университетінің түлектеріне студенттік билет тапсыру рәсімі өтті. Білім алушыларға студенттік билетті Инновациялық білім беру факультетінің деканы Мұхамеджанова Ақмарал Утепбергенқызы табыстады. Мерекелік шараның соңы аға буын студенттердің орындауында биден шашу шашылып, естелік суреттерге түсті.

Арайлым НАРЕШОВА

Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру

22 Авг 2019 30

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде ағымдағы жылдың 19-29 тамыз күндері Қазақ тілі әліпбиін латын графикасына көшіру жұмыстары аясында  шаралар өтуде.

Тимур - «Тілдарын» жеңімпазы

21 Авг 2019 23

Таяуда университетімізде «Тілдарын» облыстық олимпиадасы өтті. 9 үміткер қатысқан сайыста жастар қазақ, орыс, ағылшын тілдерінен білімдерін сынады.

Құрметті абитуриенттер!

6 Авг 2019 195

Жергілікті бюджет қаражаты есебінен (акимат гранты) 232 білім беру гранттары тағайындалды.

Білім беру гранттарын тағайындау конкурсына қатысуға өтініштерді ҚАБЫЛДАУ аяқталды

24 Июл 2019 159

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 23 қаңтардағы №58 қаулысымен бекітілген «Бакалавр» немесе «магистр» дәрежелері берілетін жоғары немесе жоғары оқу орнынан кейінгі білім алуға ақы төлеу үшін білім беру грантын беру қағидаларына сәйкес Республикалық бюджет қаражаты есебінен білім беру гранттарын беру конкурсына қатысу үшін өтініштер қабылдау ағымдағы жылғы 13 шілдеден баста 20-сы күні аяқталды.
Бүгінгі күнде конкурсқа қатысуға Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арқылы 1400-ге жуық өтініш қабылдады.
Білім гранты иегерлерінің тізімі тамыз айының 5-не дейін Ұлттық тестілеу орталығының https://www.testcenter.kz сайтына жарияланады.

Меморандумға қол қойылды

23 Июл 2019 114

Атырау облыстық полиция басқармасы, Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен М.Бөкенбаев атындағы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Ақтөбе заң институты арасында үш жақты меморандумға қол қойылды