Балалар университетінің жаңа маусымы ашылды

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Балалар университетінің салтанатты ашылу шарасы өтті.

Балалардың білімге деген құмарлығын дамытуға көмектесетін, қалыпты мектептен өзгеше оқыту әдістемесін ұсынатын бірегей жобаны алғаш рет университетіміздің бірінші проректоры - Стратегиялық жоспарлау және халықаралық байланыстар жөніндегі проректоры Шилібекова Айгерім Сенбекқызының қолдауымен ашылған болатын. 2017 жылдың наурыз айында бастау алған бұл жоба осы күнге дейін жалғасын тауып келеді.

Жазғы маусымның ашылу салтанатының алғашқы сөз кезегін университетіміздің Әлеуметтік істер және жастар саясаты жөніндегі проректоры Ләйла Ерболатқызының құттықтау сөзімен ашылды. «Балдаурен» әнін орындаған кішкентай бүлдіршініміздің сазды әуенінен кейін Балалар университетінің түлектеріне студенттік билет тапсыру рәсімі өтті. Білім алушыларға студенттік билетті Инновациялық білім беру факультетінің деканы Мұхамеджанова Ақмарал Утепбергенқызы табыстады. Мерекелік шараның соңы аға буын студенттердің орындауында биден шашу шашылып, естелік суреттерге түсті.

Арайлым НАРЕШОВА

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 79

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 58

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 96

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 31

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.

“Kids University» жаздық маусымы басталды

3 Июн 2019 56

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде балалардың дарындылығын анықтауға, қолдауға және дамытуға арналған бірегей жоба – “Kids University»  жаздық маусымын бастады.