Оқытушылар түрік тілін меңгерді

Бүгін,  1 маусым күні университетімізде түрік тілі курсын тәмамдаған  оқытушылар мен қызметкерлерге сертификат табыстау рәсімі болып өтті.

Айта кетсек, аталмыш курс өткен жылдың қазан айынан бастап, білім беру және инновациялық лицейінің түрік тілі оқытушысы Яман Иылмаз бейдің жетекшілігімен өткізілді.

Курстың мақсаты – түрік тілінің практикалық білімдерін үйрету, ресми және ресми емес қарым-қатынас кезінде қажетті сөйлеу дағдыларын (ауызша және жазбаша) дамыту; лингвистикалық білімдер мен дағдыларды одан әрі жетілдіру; білім беру ортасын кеңейтіп, жаңа ұлттық мәдениетті тану.

Жиын барысында модератор, стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаментінің директоры Динара Туякова қатысушыларды құттықтап, алдағы уақыттағы түрік тілі орталығын ашу жоспарда бар екенін атап өтті.

"Қазіргі заман көп тілді білуді қажет етеді және көп тілді меңгеру адамның білімі мен дүниетанымын да кеңейте түсетіні рас. Осы ретте түрік тілін толықтай меңгергендеріңізді растайтын сертификаттарыңыз құтты болсын. Үйренген тілдеріңіз кәсіби еңбектеріңізге өз септігін тигізсін дегім келеді" - деді оқу ісі жөніндегі проректор Гүлжан Жарасова.

Шара соңында қатысушыларға сертификаттар табысталып, тыңдаушылар ұйымдастырушылар мен Яман Иылмаз бейге өз алғыстарын білдірді.

"Түрік тілі курсының университетте ашылуына септігін тигізген университет басшылығына алғысым шексіз. Және мені қатысушылардың жастарына одан бөлек жұмыстарына қарамастан тіл үйренуге деген құлшыныстары қуантты. Сертификаттарыңыз құтты болсын." - деді өз сөзінде Яман Иылмаз бей.

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 8

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 98

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 64

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 102

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 38

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.