Оқытушылар түрік тілін меңгерді

Бүгін,  1 маусым күні университетімізде түрік тілі курсын тәмамдаған  оқытушылар мен қызметкерлерге сертификат табыстау рәсімі болып өтті.

Айта кетсек, аталмыш курс өткен жылдың қазан айынан бастап, білім беру және инновациялық лицейінің түрік тілі оқытушысы Яман Иылмаз бейдің жетекшілігімен өткізілді.

Курстың мақсаты – түрік тілінің практикалық білімдерін үйрету, ресми және ресми емес қарым-қатынас кезінде қажетті сөйлеу дағдыларын (ауызша және жазбаша) дамыту; лингвистикалық білімдер мен дағдыларды одан әрі жетілдіру; білім беру ортасын кеңейтіп, жаңа ұлттық мәдениетті тану.

Жиын барысында модератор, стратегиялық, инновациялық және халықаралық даму департаментінің директоры Динара Туякова қатысушыларды құттықтап, алдағы уақыттағы түрік тілі орталығын ашу жоспарда бар екенін атап өтті.

"Қазіргі заман көп тілді білуді қажет етеді және көп тілді меңгеру адамның білімі мен дүниетанымын да кеңейте түсетіні рас. Осы ретте түрік тілін толықтай меңгергендеріңізді растайтын сертификаттарыңыз құтты болсын. Үйренген тілдеріңіз кәсіби еңбектеріңізге өз септігін тигізсін дегім келеді" - деді оқу ісі жөніндегі проректор Гүлжан Жарасова.

Шара соңында қатысушыларға сертификаттар табысталып, тыңдаушылар ұйымдастырушылар мен Яман Иылмаз бейге өз алғыстарын білдірді.

"Түрік тілі курсының университетте ашылуына септігін тигізген университет басшылығына алғысым шексіз. Және мені қатысушылардың жастарына одан бөлек жұмыстарына қарамастан тіл үйренуге деген құлшыныстары қуантты. Сертификаттарыңыз құтты болсын." - деді өз сөзінде Яман Иылмаз бей.