IT орталығы ашылды

Өңірімізде «Цифрлы Қазақстан», «Рухани жаңғыру», шағын және орта бизнесті қолдау бағытында мемлекеттік бағдарламаларды іске асыру мақсатында «Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалы мен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арасындағы өзара ынтымақтастық меморандумы аясында «IT орталығының» салтанатты ашылу рәсімі болып өтті.

Жиынды техника ғылымдарының докторы, профессор Бекет Кенжеғұлов құттықтау сөзімен ашты.

«Елбасымыз Н.Назарбаевтың алға қойған мақсаттарының бірі «Цифрлы Қазақстан» бағдарламасы бойынша университетімізде «Нұр Отан» партиясының бірлескен түрде ІT орталығы ашылып отыр. Бір айға созылатын бұл жоба үш бағыттан тұрады. Біріншісі программалау тілі, екіншісі ІТ технологиясын меңгерудің жаңа жолы болса үшіншісі негізгі мамандар үшін әртүрлі программалар бойынша курстар өткізіледі» - дейді Бекет Зинешұлы.

«Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасары Нұрлыбек Ожаев: - Еліміздегі стратегиялық бағдарламалық құжаттарды жүзеге асыру мақсатында «Нұр Отан» партиясы жаңа жобаларды қолға алған болатын. Бұл жобалардың негізгі мақсаты еліміздегі атқарылып жатырған жаңғыру жұмыстарына үлес қосу. Бүгінгі ашылып жатырған ІТ орталығында Атырау облысы бойынша 750 оқушы дәріс алады деп күтілуде – дейді.

Қош келдің, әз-Наурыз!

19 Мар 2019 4

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әскери кафедрасының ұйымдастыруымен «Қош келдің, әз-Наурыз» атты мерекелік шара өтті.

«Ұлы күннің айнасы» атты мерекелік шара өтті

19 Мар 2019 4

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің АКТ залында гуманитарлық ғылымдар және өнер фаультеті мен көптілді білім беру факультетінің белсенді студенттерінің ұйымдастыруымен «Ұлы күннің айнасы» мерекелік шара болып өтті.

Қалалық олимпиада Қазақстанның рухани жаңғыруына арналды

16 Мар 2019 35

2019 жылы 14 наурызда Шетел тілін оқыту әдістемесі кафедрасы 1-2 курс аралығында 5В011900-шетел тілі: екі шетел тілі мамандығы бойынша, Қазақстанның  рухани жаңғыру бағытында қалалық олимпиада өтті. Олимпиадаға Х.Досмұхамедов атындағы АтМУ, АИГИ, АИГИ колледжі, Қ.Дүтбаев атындағы гуманитарлық колледжінен 40 студент қатысты.

Біздің міндет - балалардың қауіпсіздігін қамтамасыз ету

14 Мар 2019 54

Осындай атаумен 1 наурыз - Азаматтық қорғаныс күнін атап өту мақсатында дәріс өткізілді.

Өзекті тақырып қозғалды

13 Мар 2019 60

Халықаралық әйелдер мерекесінің қарсаңында, корпоративтік оқыту орталығының ұйымдастыруымен университеттің әкімшілік басшылық қызметкерлеріне «Университеттің тұрақты даму бағдарламасы» атты семинар-тренинг өткізілді