IT орталығы ашылды

Өңірімізде «Цифрлы Қазақстан», «Рухани жаңғыру», шағын және орта бизнесті қолдау бағытында мемлекеттік бағдарламаларды іске асыру мақсатында «Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалы мен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арасындағы өзара ынтымақтастық меморандумы аясында «IT орталығының» салтанатты ашылу рәсімі болып өтті.

Жиынды техника ғылымдарының докторы, профессор Бекет Кенжеғұлов құттықтау сөзімен ашты.

«Елбасымыз Н.Назарбаевтың алға қойған мақсаттарының бірі «Цифрлы Қазақстан» бағдарламасы бойынша университетімізде «Нұр Отан» партиясының бірлескен түрде ІT орталығы ашылып отыр. Бір айға созылатын бұл жоба үш бағыттан тұрады. Біріншісі программалау тілі, екіншісі ІТ технологиясын меңгерудің жаңа жолы болса үшіншісі негізгі мамандар үшін әртүрлі программалар бойынша курстар өткізіледі» - дейді Бекет Зинешұлы.

«Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалы төрағасының бірінші орынбасары Нұрлыбек Ожаев: - Еліміздегі стратегиялық бағдарламалық құжаттарды жүзеге асыру мақсатында «Нұр Отан» партиясы жаңа жобаларды қолға алған болатын. Бұл жобалардың негізгі мақсаты еліміздегі атқарылып жатырған жаңғыру жұмыстарына үлес қосу. Бүгінгі ашылып жатырған ІТ орталығында Атырау облысы бойынша 750 оқушы дәріс алады деп күтілуде – дейді.

Ғажайып оқулықтар

20 Июн 2018 6

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған оқулықты қазақстан және дүние жүзі тарихы  мен әлеуметтік-гуманитарлық пәндер кафедраларының оқытушыларының қатысуымен  талқыланды.

Жаңа оқулық - жақсы тарту

19 Июн 2018 35

«Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның үшінші күнінде экономика саласы бойынша оқулықтар талқыланды.

Кеңес отырысындағы өзекті талқылау

19 Июн 2018 26

Атырау мемлекеттік университетінде білікті педагогтар Атырау облысы жалпы орта білім беретін ұйымдарында «Назарбаев зияткерлік мектептері» ДББҰ тәжірибесін тарату жөніндегі үйлестіру кеңесі отырысында бас қосты.

ТӘЖІРИБЕНІ ЖЕТІЛДІРУДІҢ ТИІМДІ ЖОЛЫ

19 Июн 2018 51

19 маусым күні өткен «Іс-әрекеттегі зерттеу: тәжірибені жетілдірудің тиімді жолы» тақырыбындағы педагогтардың ІІ аймақтық форумның ұйымдастырылуына мұрындық болған Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті мен Атырау қаласындағы педагогикалық шеберлік орталығы болатын.

«Төртінші индустриялық революция» атты кітабы талқыланды

18 Июн 2018 24

Физика-математика және ақпараттық технологиялар факультетінде «Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында мемлекеттік тілге аударылған алғашқы 17 кітапты талқылауға арналған шараның жалғасы ретінде информатика және бағдарламалық инженерия кафедрасы оқытушыларының қатысумен Клаус Шваб «Төртінші индустриялық революция» атты оқулығы талқыланды.