100 жаңа оқулық жобасы

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» мақаласы еліміздің дамуында ерекше орын алуда. «Жаңа гуманитарлық ғылым. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне 17 түрлі кітап тапсырылды.

Олар: Клаус Швабтың «Төртінші индустриялық революция», Реми Хесстың «Философияның таңдаулы 25 кітабы», Дерек Джонстонның «Философияның қысқаша тарихы: Сократтан Дерридаға дейін», Карен Амстронгтың «Иудаизм, христиандық пен исламдағы 4000 жылдық ізденіс; Құдайтану баяны», Светлана Григорьевна Тер-Минасованың «Тіл және мәдениетаралық коммуникация», Дэвид Дж.Майерстың «Әлеуметтік психология, 12 басылым», Элдиот Аронсон «Көпке ұмтылған жалғыз: әлеуметтік психологияға кіріспе, 11-басылым», Николас Грегори Мэнкью мен Марк П.Тейлордың «Экономикс, 4-басылым», Виктория Фромкин мен Роберт Родман және Нини Хайамстың «Тіл біліміне кіріспе, 10-басылым, Халықаралық басылым», Дуэйн Щульц пен Сидней Эллен Щульцтың «Қазіргі психология тарихы, 11-басылым», Дональд Ф. Куратконың «Кәсіпкерлік: теория, процесс, практика, 10-басылым», Рикки У. Гриффинның «Менеджмент, 12-басылым», Дэвид Б. Бринкерхоф пен Сюзан Т. Ортега және Роуз Уэйтстың «Әлеуметтану негіздері, 9-басылым», Энтони Джон Патрик Кеннидың «Батыс философияның Жаңа тарихы, 1 том, Антика философиясы» және «Батыс философияның Жаңа тарихы, 2 том, Орта ғасыр философиясы», Алан Бернардтың «Антропология тарихы мен теориясы», Джорж Ритцер мен Джеффри Степницкидің «Әлеуметтану теорисы, 10-басылым» атты кітаптары.

Кітаптар «Ұлттық аударма бюросы» қоғамдық қорынан 3469 дана болып әкелінді.

"Kids University" балалар лагері ашылды

17 Июн 2019 15

Жазғы маусымның басталуына орай, лагерь алғашқы кезеңге 3 маусымнан бастап демалушыларды қабылдады. 10 күнге арналған жазғы лагерьге каникулдарын тиімді өткізуге келген 25 оқушы қатысты.Балалардың алғашқы күні салтанатты түрде студенттік билет алып, лагерьмен танысумен басталды.

Табысқа жету жолы

10 Июн 2019 103

Х. Досмұхамедов атындағы АтМУ студенттердің өзін – өзі басқару апталығы аясында студенттерге Корпоративті оқыту орталығының директоры Сұлтанова Зумрат Ғабитқызы«Табысқа жету жолы» атты тренингін өткізген еді.

Нұр-Сұлтан қаласындағы Қазақстан халқы Ассамблеясының форумы

4 Июн 2019 67

2019 ж. 29-31 мамыр аралығында ел астанасында Қазақстандағы кеңес кезіндегі жаппай саяси қуғын-сүргін және ашаршылық құрбандарын еске алу күніне арналған Қазақстан халқы Ассамблеясының X Халықаралық форумы өтті.

Жүзуден семинар болып өтті

3 Июн 2019 107

Атырау аймақтық дене тәрбиесі және спортты дамыту орталығы мен университетіміз бірігіп Атырау облысының мектептерінің дене шынықтыру пәнінің 50 оқытушысына «Жазғы сауықтыру науқаны кезеңінде балдарды жүзуге үйрету» тақырыбында оқу – әдістемелік семинар өткізді.

Университет Самбо командасы биік тұғырда

3 Июн 2019 40

Ақтөбе қаласында 21-25 мамыр аралығында өткен Х жазғы универсиадасында спорттық Самбодан университет құрама командасы  жоғары жетістікке қол жеткізді.