Penal Reform International in Central Asia

2018 жылдың 3 мамырында Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері мен оқытушылары үшін өте маңызды күн болды.

Capstoneproject жобасының қатысушылары  Қазақстандағы Нидерланды Елшілігінің қолдауымен жүзеге асырылып жатқан ғылыми проектының кезекті кездесуі өтті.

Онда 2017-2018 оқу жылы ішінде Құқықтану және Журналистика факультеттерінің 45 студенттерінен тұратын 15 команда Қазақстандағы адам құқықтарын қорғау саласында зерттеулер жүргізген болатын.  Capstoneproject жобасын 2018 жылы 23-ші мамырда судьялар алдында таныстырып, қорғайтын  7 финалист анықталды.

Орталық Азиядағы Қылмыстық реформа халықаралық ұйымының аймақтық директоры Азамат Шамбилов «Қазақстандағы  түрме реформасы: адам құқығының сақталуы- жарқын болашақ  кепілі» тақырыбында ашық  дәріс өткізді. Сонымен қатар,  аймақтық директор  Азамат Шамбилов, оқу жұмысы жөніндегі проректор Гүлжан Сағидоллақызы және ұлттық сарапшы PRI Қайырболат Миратұлы салтанатты жағдайда финалға өздерінің ұсыныстарын шығаратын командаларды жариялады. Жоба бойынша студенттерді қадағалап отырған  шетелдік профессорлар да өз  бейнематериалдарын  қатысушыларға жіберді.

Жоба соңында финалға шыққандардың бірі Нидерландыға оқу сапарын өткізеді. Финалға шыққан  барлық қатысушыларға сәттілік тілейміз.

Сандық сауаттылық

18 Янв 2019 12

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің базасында ашылған "ІТ - мамандарды даярлау орталығында" Атырау облысында 2019 жылы ашылатын "Балаларға арналған тегін ІТ-сыныптар" жобасы аясында мұғалімдер даярлау курсынан өтті.

Байқау кеңесінің мәжілісі

14 Янв 2019 40

2019 жылдың 14 қаңтарында Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі Суханбердиева Эльмира Амангелдіқызының төрағалығымен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті байқау кеңесінің мәжілісі өтті.

Білім бағдарламасын талқылау жалғасуда

11 Янв 2019 72

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде өтіп жатырған «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декаданың екінші күнінде гуманитарлық ғылымдар және өнер факультеті Қазақстан және дүниежүзі тарихы кафедрасының оқытушылары  тарих мамандықтары бойынша білім бағдарламаларына талдау жасады.

Әдістемелік декада

10 Янв 2019 103

9 қаңтарда «Жоғары білімнің жаңа форматтары» тақырыбындағы әдістемелік декада басталды. Декада аясында «Білім» бағытындағы білім бағдарламаларының мазмұнындағы педагогикалық-психологиялық және әдістемелік блоктарды талқылау» атты семинар өтті.

Әріптестер айқасы

10 Янв 2019 65

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің «Ректор кубогі» үшін профессор-оқытушылар құрамы және қызметкерлері арасында өтіп жатқан спартакиада волейбол ойынымен жалғасты.