Penal Reform International in Central Asia

2018 жылдың 3 мамырында Х.Досмұхамедов  атындағы Атырау мемлекеттік университетінің студенттері мен оқытушылары үшін өте маңызды күн болды.

Capstoneproject жобасының қатысушылары  Қазақстандағы Нидерланды Елшілігінің қолдауымен жүзеге асырылып жатқан ғылыми проектының кезекті кездесуі өтті.

Онда 2017-2018 оқу жылы ішінде Құқықтану және Журналистика факультеттерінің 45 студенттерінен тұратын 15 команда Қазақстандағы адам құқықтарын қорғау саласында зерттеулер жүргізген болатын.  Capstoneproject жобасын 2018 жылы 23-ші мамырда судьялар алдында таныстырып, қорғайтын  7 финалист анықталды.

Орталық Азиядағы Қылмыстық реформа халықаралық ұйымының аймақтық директоры Азамат Шамбилов «Қазақстандағы  түрме реформасы: адам құқығының сақталуы- жарқын болашақ  кепілі» тақырыбында ашық  дәріс өткізді. Сонымен қатар,  аймақтық директор  Азамат Шамбилов, оқу жұмысы жөніндегі проректор Гүлжан Сағидоллақызы және ұлттық сарапшы PRI Қайырболат Миратұлы салтанатты жағдайда финалға өздерінің ұсыныстарын шығаратын командаларды жариялады. Жоба бойынша студенттерді қадағалап отырған  шетелдік профессорлар да өз  бейнематериалдарын  қатысушыларға жіберді.

Жоба соңында финалға шыққандардың бірі Нидерландыға оқу сапарын өткізеді. Финалға шыққан  барлық қатысушыларға сәттілік тілейміз.

Мәжіліс депутаты университетімізде

10 Июл 2019 33

ҚР Парламент мәжілісінің депутаты Сапарова Әлия Сүйіндікқызы Атырауға келген іс-сапарында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде қонақта болды.

66 жасар түлек

9 Июл 2019 39

Таяуда «Атырау-Ақпарат» баспасөз клубында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті журналистика мамандығының 66 жасар студенті Тұрғали Сатқанбаевтың «Жоғалған жұлдыз» атты өлеңдер жинағының тұсауы кесілді.

Конкурс жарияланады!

4 Июл 2019 122

Қазақстан Республикасы Білім жəне ғылым министрлігі, 010000 Астана қаласы, Мəңгілік ел көшесі, 8, 11-кіреберіс, «Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кəсіпорнының ректоры бос лауазымдық орнына конкурс жариялайды.

1776 түлек тәмамдады

3 Июл 2019 230

Бүгін Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің түлектеріне диплом табыстау салтанатты кеші болып өтті.