Айбынды асқақтатқан Ұлы Жеңіс!

Биыл, 9 мамыр – Ұлы Жеңіс күніне 73 жыл толуда! Ұлы Жеңіс ардагерлеріне құрмет көрсету, жастарды Отансүйгіштікке, ерлікке баулу мақсатында университетіміздің әскери кафедра ұжымы кеш ұйымдастырды.

«Еңсесі биік – Ұлы Жеңіс» атты шарада Қазақстан Қарулы күштеріне 26 жыл толуын да атап өтті. Салтанатты шарада әскери кафедра бастығы полковник Қуандық Бердыгалиев пен «Батыс» өңірлік Қолбасшылығының ұйымдастыру-жұмылдыру басқармасының бастығы полковник Рашид Наурызбеков құттықтау тілектерін айтып, сөз сөйледі.

Концерттік бағдарламада әскери кафедраның талантты студенттері мен «Батыс» өңірлік Қолбасшылығының көркемөнерпаздары концерттік бағдарламалар қойды. Сонымен қатар, шарада соғыс алдындағы өмір мен «Майданнан хат» көріністерін сахналандырды. Арнайы кеште деректі фильм мен «Ұлы Жеңіске – Ұлы үлес» атты Қазақстан батырлары туралы дыбысты бейнебаян да көрсетілді. Сахнада Ұлы Отан соғысы және Еңбек ардагерлерінің «Фронтовичка» халықтық хоры ән салды.

Концерт соңында Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті әлеуметтік мәселелер және жастар саясаты жөніндегі проректор Ләйля Қойшығұлова құттықтау сөз сөйлеп, ардагерлерге «Алғыс хат» табыс етті. Осынау мерекемен әскери кафедраның 2 курс студенті Еркебұлан Зинеденов кафедра оқытушыларына арнау өлеңін оқып, кафедра меңгерушісі Қуандық Бердыгалиев пен запастағы майор Гүлнара Бердалиеваға құттықтау хатын ұсынды.

Біздің тәуелсіздігіміз бен тұтастығымызды, тыныштығымыз бен бейбіт тірлігімізді қас қақпай күзетіп тұрған, халқымызға қорған болған ұлттық әскеріміздің айбыны арта берсін!

Малика ТАКЕЖАНОВА,

журналистика мамандығының 2 курс студенті

Әріптестеріміз мамандықтар фестиваліне қатысып келді

23 Май 2019 28

Х.Досмұxамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті, Жастар саясаты департамент маманы Нәжіп Жадыра, Дене шынықтыру және бастапқы әскери дайындық кафедрасының оқытушысы Қалдыбаева Айман, "биология" кафедрасының оқытушысы,магистр Копашева Айымгул мемлекеттік «Серпін- 2050: Мәңгілік ел жастары - индустрияға» жобасы аясында, Маңғыстау облысында өткен мамандықтар фестиваліне қатысып келді.

«Жастарды қолдау-болашаққа самғау»

23 Май 2019 22

«Рухани жаңғыру» бағдарламасы аясында 2019 жылы 17 мамырда Атырау қаласының «Даму» кәсіпкерлікті дамыту қорында «Жастарды қолдау-болашаққа самғау» тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді.

«Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс өтті

23 Май 2019 24

17 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде профессор-оқтушылар мен студенттердің қатысуымен «Елбасының тәуелсіз Қазақстан мемлекетін қалыптастырудағы рөлі» тақырыбында жиналыс болып өтті.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 56

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.