Халықаралық шәкіртақы иегерлері анықталды

Азербайжан Республикасы тәуелсіздігінің 100 жылдығы және Тұңғыш Президенті Гейдар Алиевтің 95 жылдығына орай университетімізде көрме ұйымдастырылып, «Командировка длиною в жизнь» киносының көрсетілімі болды.

Университет студенттері 2011 жылдан бері дәстүрлі түрде тағайындалып келген Азербайжан Республикасының Тұңғыш Президенті Гейдар Алиев атындағы шәкіртақы иегері атанды.

Жиынды оқу ісі жөніндегі проректор Гүлжан Жарасова құттықтау сөзімен ашты.

Қазақстанның Ақтау қаласындағы Азербайжан Республикасының Бас консулы Зейналов Эльхан Латиф оглы мен «Новруз» Азербайжан этномәдени қоғамдық бірлестігінің төрағасы Ахмедов Эльдар Мамед оглы арнайы келіп, оқу мен қатар қоғамдық жұмыстардағы белсенділігімен көзге түскен 5 студентке атаулы шәкіртақыны, сондай-ақ, университет басшылығы мен Қазақстан Халқы Ассамблеясы хатшылығының басшысы Шакірова Гүлмира Мүслімқызына арнайы Алғыс хат табыстады.

Биылғы халықаралық Азербайжан Республикасының Тұңғыш Президенті Гейдар Алиев атындағы шәкіртақыға Дене шынықтыру және спорт мамандығынан Жұмабай Парасат, Ашикбаев Раймбек, Бабаш Ерлан, Шетел тілі: екі шетел тілі мамандығынан Арыстан Фаризат, Дефектология мамандығынан Қожаева Әсемгүл ие болды.

IT орталығы ашылды

21 Май 2018 65

Өңірімізде «Цифрлы Қазақстан», «Рухани жаңғыру», шағын және орта бизнесті қолдау бағытында мемлекеттік бағдарламаларды іске асыру мақсатында «Нұр Отан» партиясы Атырау облыстық филиалы мен Халел Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті арасындағы өзара ынтымақтастық меморандумы аясында «IT орталығының» салтанаты ашылу рәсімі болып өтті.

100 жаңа оқулық жобасы

21 Май 2018 69

Елбасының «Болашаққа бағдар: рухани жаңғыру» мақаласы еліміздің дамуында ерекше орын алуда. «Жаңа гуманитарлық ғылым. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы бойынша Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетіне 17 түрлі кітап тапсырылды.

«Ашық есік» күні өтті

21 Май 2018 67

19 мамыр күні Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде Атырау қаласының колледж түлектері үшін  Ашық есік күні өткізілді. Атаулы шараға Исатай ауданының түлектері және ата – аналар, ұстаздар да қатысты.

«Сәлем саған, Ақ-Жайық»

14 Май 2018 63

Биыл Құрманғазы Сағырбайұлының туғанына 200 жыл. Осыған орай  Құрманғазы атындағы қазақ мемлекеттік академиялық халық аспаптары оркестрі Атырау облысына гастрольдік сапармен келді.

Азия чемпионатынан алтын арқалады

14 Май 2018 42

Моңғол елінде Самбодан ересектер арасында Азия чемпионаты өтті.