Халықаралық шәкіртақы иегерлері анықталды

Азербайжан Республикасы тәуелсіздігінің 100 жылдығы және Тұңғыш Президенті Гейдар Алиевтің 95 жылдығына орай университетімізде көрме ұйымдастырылып, «Командировка длиною в жизнь» киносының көрсетілімі болды.

Университет студенттері 2011 жылдан бері дәстүрлі түрде тағайындалып келген Азербайжан Республикасының Тұңғыш Президенті Гейдар Алиев атындағы шәкіртақы иегері атанды.

Жиынды оқу ісі жөніндегі проректор Гүлжан Жарасова құттықтау сөзімен ашты.

Қазақстанның Ақтау қаласындағы Азербайжан Республикасының Бас консулы Зейналов Эльхан Латиф оглы мен «Новруз» Азербайжан этномәдени қоғамдық бірлестігінің төрағасы Ахмедов Эльдар Мамед оглы арнайы келіп, оқу мен қатар қоғамдық жұмыстардағы белсенділігімен көзге түскен 5 студентке атаулы шәкіртақыны, сондай-ақ, университет басшылығы мен Қазақстан Халқы Ассамблеясы хатшылығының басшысы Шакірова Гүлмира Мүслімқызына арнайы Алғыс хат табыстады.

Биылғы халықаралық Азербайжан Республикасының Тұңғыш Президенті Гейдар Алиев атындағы шәкіртақыға Дене шынықтыру және спорт мамандығынан Жұмабай Парасат, Ашикбаев Раймбек, Бабаш Ерлан, Шетел тілі: екі шетел тілі мамандығынан Арыстан Фаризат, Дефектология мамандығынан Қожаева Әсемгүл ие болды.

Спортшыларымызды құттықтаймыз!

15 Май 2019 23

Студенттер арасында Ақтөбе қаласында X жазғы универсиада ойындары өтті. Жарысқа дзюдо күресінен 22 команда бақ сынып, сайысқа түсті. Қорытынды есеппен, командалық сайыста Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің спортшылары жүлделі ІІІ орынға ие болды және  дене шынықтыру және  спорт мамандығының 1 ші курс студенті Сырбаз Талғат еркін күрестен 65 кг салмақта қатысып, жеңімпаз атанды.

Университет ұжымы үміткер Тоқаевты қолдауға шақырды

14 Май 2019 69

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің ұжымы Қазақстан Республикасы Президентігі кандидатурасына ұсынылған Кемелұлы Қасым-Жомарт Тоқаевтың сенімді өкілдерімен кездесті.

"StartupBolashak - Менің арманым" ұлттық байқауы

12 Май 2019 101

Жастардың, жас стартаптардың бизнес-жобаларының жүзеге асуына жол ашатын бірден-бір байқау - «StartupBolashak – Менің арманым» ұлттық байқауы. Жастардың бизнес-жобаларының ұлттық байқауының өткен аптада Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінде алғашқы кезеңі қорытындыланды.

Желбіре, Жеңіс алауы!

12 Май 2019 90

9 мамыр - Ұлы Жеңістің 74 жылдығы мерекесінде Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің профессор-оқытушылары мен студенттері Атырау қаласындағы "Жеңіс саябағында" Ұлы Отан соғысы ардагерлерінің рухына бас иіп, гүл шоқтарын қойды.