Халықаралық шәкіртақы иегерлері анықталды

Азербайжан Республикасы тәуелсіздігінің 100 жылдығы және Тұңғыш Президенті Гейдар Алиевтің 95 жылдығына орай университетімізде көрме ұйымдастырылып, «Командировка длиною в жизнь» киносының көрсетілімі болды.

Университет студенттері 2011 жылдан бері дәстүрлі түрде тағайындалып келген Азербайжан Республикасының Тұңғыш Президенті Гейдар Алиев атындағы шәкіртақы иегері атанды.

Жиынды оқу ісі жөніндегі проректор Гүлжан Жарасова құттықтау сөзімен ашты.

Қазақстанның Ақтау қаласындағы Азербайжан Республикасының Бас консулы Зейналов Эльхан Латиф оглы мен «Новруз» Азербайжан этномәдени қоғамдық бірлестігінің төрағасы Ахмедов Эльдар Мамед оглы арнайы келіп, оқу мен қатар қоғамдық жұмыстардағы белсенділігімен көзге түскен 5 студентке атаулы шәкіртақыны, сондай-ақ, университет басшылығы мен Қазақстан Халқы Ассамблеясы хатшылығының басшысы Шакірова Гүлмира Мүслімқызына арнайы Алғыс хат табыстады.

Биылғы халықаралық Азербайжан Республикасының Тұңғыш Президенті Гейдар Алиев атындағы шәкіртақыға Дене шынықтыру және спорт мамандығынан Жұмабай Парасат, Ашикбаев Раймбек, Бабаш Ерлан, Шетел тілі: екі шетел тілі мамандығынан Арыстан Фаризат, Дефектология мамандығынан Қожаева Әсемгүл ие болды.

«Болашағым өз қолымда!»

6 Дек 2019 11

Университетімізде «Болашағым өз қолымда!» тақырыбында жетім балалардың болашақта армандайтын мамандықтары бойынша бір күндік экскурсия өтті.

Спартакиада жеңімпаздары анықталды

5 Дек 2019 31

Х.Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университетінің құрылғанына 70 жыл толуына орай студенттер арасында ұйымдастырылыған факультетаралық спартакиада өз мәресіне жетті.

Мен көшбасшымын!

4 Дек 2019 18

Осындай тақырыппен Нұр-Сұлтан қаласында интеллектуалды ойындар өтті.
Аталмыш сайыста университетіміздің қаржы және есеп кафедрасы студенттерінен құралған команда жүлделі II орынға ие болды.

Бас жүлде - Жәнияда!

3 Дек 2019 18

Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің Атырау облысы бойынша департаментімен ұйымдастырылған "Ақынның қаламы-адалдық алаңы" атты жас ақындар мүшәйрасында қазақ тілі және әдебиеті мамандығының 2 курс (3жылдық) студенті Хайролла Жәния бас жүлдені жеңіп алды.

Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды

3 Дек 2019 23

Дене шынықтыру және спорт мамандығының ІІ курс студенті, каратэ-додан әлем чемпионы, университетіміздің мақтанышы Батырғали Әбілмансұр "Үздік жас спортшы" атанды.